Karslılar Demirci'yi kaz gecesine çağırdı!
Haber
27 Aralık 2018 - Perşembe 10:21
 
Karslılar Demirci'yi kaz gecesine çağırdı!
Çayırova Serhat Karslılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Atilla Kızılboğa, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye gitti.
Çayırova Haberi
Karslılar Demirci'yi kaz gecesine çağırdı!

Çayırova Serhat Karslılar Derneği, Belediye Başkanı Şevki Demirci'ye davet ziyaretinde bulundu. 12 Ocak Cumartesi günü gerçekleşecek olan Geleneksel Kaz Gecesine, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’yi davet eden Dernek Başkanı Başkanı Atilla Kızılboğa, yapılacak olan gecenin anlam ve önemine değinerek, “Amacımız sevda birliği, gönül birliği ve inanç birliğidir. Sevdamız memleketimize, ülkemize, cumhuriyetimize olan sarsılmaz bağlılığımızdır.” dedi.

DEMİRCİ’Yİ DAVET ETTİLER

Sözlerini Başkan Demirci’yi davet ederek sürdüren Kızılboğa, “Hasret gidermek ve birlik beraberlik adına geleneksel hale getirilmeye çalıştığımız dayanışma gecemizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız” dedi.

DEMİRCİ, KÜLTÜRLERİN YAŞANMASI İÇİN BU ETKİNLİKLER ÖNEMLİ

Başkan Demirci ise Kızılboğa'ya davetinden ve ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, bu tür etkinliklerle kültürlerin yaşaması gerektiğini vurgulayarak, memleket derneklerine daima desteklerinin süreceğini belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karslılar, Demirci'yi, kaz, gecesine, çağırdı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı