Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 11:36
 
Katırcıoğlu ve Artut'tan ev ziyaretleri
AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu önceki gün seçim çalışmaları kapsamında Dilovası'nda ev ziyaretleri gerçekleştirdi.
Dilovası Haberi
Katırcıoğlu ve Artut'tan ev ziyaretleri

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ile AK Parti Dilovası Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve yönetimi ile birlikte Dilovalı kadınlarla bir araya geldi. Gün boyu Dilovası'nda ev ziyaretleri yaparak bayan seçmenlerle bir araya gelen Katırcıoğlu ve Artut, Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir'e destek istediler. Katırcıoğlu ve Artut ayrıca Diliskelesi seçim bürosunu ziyaret ederek bayanlarla bir araya gelirken, hasta ziyaretleri de yaparak hasta vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

ŞAYİR'E DESTEK İSTEDİ

Ziyaretlerde konuşan AK Parti Dilovası Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, "Son 10 yılda AK Parti ile Dilovası'na başlayan değişim ve dönüşümün devam etmesi hepimiz için önemlidir. Dilovası'nı geleceğe taşıyacak kadrolar AK kadrolardır. Bizim tek derdimiz milletimize, memleketimize hizmettir. Milletimizin derdiyle dertlenmek, en iyi hizmetle buluşturabilmek için partimize ve adayımız Hamza Şayir'e destek vermenizi istiyoruz" dedi.

DAHA GÜZEL BİR DİLOVASI İÇİN

AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu da yaptığı açıklama da " Hükümetimiz kadınlarımızın iş hayatına atılmaları için çok ciddi ekonomik destekler vermeye devam ediyor. Dilovası'nda da kadınlarımızın artık her alanda ön plana çıkmaları için üzerimize düşeni yapmaya çalışacağız. Öncelikli olarak sizlerin AK Parti'ye adayımız Hamza Şayir'e destek olmanızı istiyorum. Dilovası'nın daha güzel bir kent olabilmesi için güçlü bir belediyeye ihtiyacı var. Bu da hükümeti ve Büyükşehir'i arkasına almış bir belediye ile hizmetler daha hızlı bir şekilde gelecektir. Dilovası'nın ve sizlerin geleceği için bu seçimler çok önemlidir" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Katırcıoğlu, ve, Artut'tan, ev, ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı