Haber Detayı
25 Şubat 2017 - Cumartesi 21:04
 
KAYBETTİK
- Haberi
KAYBETTİK

Vefatı üzerine yaşadığı üzüntüyü Instagram'dan "Ağa'mızı kaybettik" sözleriyle paylaştı.

İbrahim Tatlıses, aynı zamanda hocası olan ünlü türkücü Abdullah Balak'ın vefatı üzerine yaşadığı üzüntüyü Instagram'dan "Ağa'mızı kaybettik" sözleriyle paylaştı.İbrahim Tatlıses,  Nuri Sesigüzel,  Mahmut Tuncer,  Selahattin Alpay ve  Seyfettin Sucu gibi sanatçılara çok sayıda türkü besteleyen Abdullah Balak, uzun süredir tedavi gördüğü  Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bu sabah vefat etti.

"AĞA'MIZI KAYBETTİK!"

Hocasının kaybıyla derin acı yaşayan  İbrahim Tatlıses,  Instagram hesabından Abdullah Balak'la çekilmiş bir fotoğrafını paylaşıp, eklediği notla acısını dile getirdi. "Ağa'mızı kaybettik" diyen Tatlıses, cenazeye gidemediği için yaşadığı üzüntüyü de dile getirdi.

 

İşte Tatlıses'in  Instagram hesabından paylaştığı duygusal not:

Şanlıurfa sevdalısı, değerli hocamız, değerli bir üstad, kıymetli bir besteci unutulmaz, efsaneleşmiş "Fadile, Karadaş Dala Konarım, Yarımın Adı Yaşar, Felek Sen Ne Deleksen, Başında Yazması Var, Seherde Uyansan" gibi, daha bir çok esere imza atan,  Şanlıurfa sevdasından vazgeçmeyen,  Urfa'nın özüne inen bir insan olan değerli AĞA'mızı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum.

"ÇOK ÜZGÜNÜM ÇOK"

Üzüntüm büyüktür ama ne yazık ki cenazeye gidemediğim için çok üzgünüm çok... Niye mi çok üzgünüm? Kalabalık olacağını biliyorum, o kalabalıkta insanlar aşırı bir sevgi göstereceklerdir işte bu yüzden gelemiyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAYBETTİK,
Yorumlar
Haber Yazılımı