Kaymakam Gözen’den plaket!
Haber
28 Ekim 2020 - Çarşamba 13:31
 
Kaymakam Gözen’den plaket!
Çayırova Haberi
Kaymakam Gözen’den plaket!

Çayırova’da yürütülen ihtiyaç sahipleri ile yardımseverleri buluşturan Gönülden Gönül’e projesine destek veren hayırsever iş insanı Ahmet Yıldırım’ı Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen makamında ağırlayarak teşekkür plaketi takdim etti.

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’un Kocaeli ve ilçelerinde başlattığı Gönülden Gönül’e Projesi kapsamında ihtiyaç sahipleri ile yardımseverleri buluşturan projeye destek veren iş insanı Ahmet Yıldırım Çayırova’da bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesine yardımcı oldu. Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen projeye desteklerinden ve Çayırova’daki ihtiyaç sahiplerine yardımlarından ötürü iş insanı Ahmet Yıldırım’ı makamında ağırlayarak teşekkür plaketi takdim etti.

“İNSANLAR, YARDIMDAN EL ÇEKTİKLERİ GÜN YOK OLUR”

Yapılan yardımların devam edeceğini belirten Kaymakam Gözen şu ifadelere yer verdi; “İnsanlar, birbirlerine yardımdan el çektikleri gün, insanlar yok olur, karşılıklı dayanışma olmazsa toplumlar olmaz. Bizler kimse kimsesiz kalmasın, yardım isteyenin eli boş dönmesin, kimse mahcup olmadan, mağdur olmadan hak ettiği desteği alsın düşüncesiyle projeleri yürütüyoruz. Biz ömrümüzü ve zamanımızı milletimize vakfetmişiz. Bizler toplumun nabzını tutuyor, vatandaşımızın devletimizin sosyal adalet anlayışına ve insanlık onuruna yakışacak şekilde yaşamasını temin için gayret ediyoruz. Bu anlamlı çalışmamızda tüm hayırseverlerimizin de desteklerini bekliyoruz. El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyoekonomik ve kültürel alanda Çayırova’da layık olduğu düzeye taşımamız gerekir.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Gözen’den, plaket!,
Yorumlar
Haber Yazılımı