Haber Detayı
05 Eylül 2018 - Çarşamba 10:06
 
Kaymakam Güler Mudarlı’yı Dinledi
İlçemiz Mahallelerinin ihtiyaçlarının tespiti ve sorunların çözümü için vatandaşla buluşma toplantısı bu hafta Mudarlı Mahallesinde bulunan Köy Meydanında gerçekleşti.
Gebze Haberi
Kaymakam Güler Mudarlı’yı Dinledi

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Barış Eke, İlçe Yazı İşleri Müdürü,  Gebze İlçe Müftüsü Orhan Örnek,  İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İpek Çulha, İlçe Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü, İlçe Tarım Müdür Vekili, Mudarlı Mahalle Muhtarı ve Mudarlı Mahallesi sakinleri katıldı.

GÖREVİMİZ HİZMET

Düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, “İçişleri Bakanlığınca vatandaşla buluşma toplantıları kapsamında Kaymakamlığımızca her ay farklı bir bölgede yaptığımız toplantılardan biri olan halk toplantısında sizlerle birlikte olmaya geldik. Bizim görevimiz sizlere hizmet etmek, devlet olarak hizmetinizdeyiz, iletemediğiniz sorunlar için buradayız. ”dedi.

SORUNLAR ÇÖZÜME KAVUŞACAK

Mudarlı Mahallesi sakinlerinin sorunları, Kurum Müdürleri tarafından tek tek not alındı. Vatandaşların taleplerini ve görüşlerini dinleyen Kaymakamımız bu sorunların çözümü için nelerin yapılabileceğini vatandaşlara anlattı. Kaymakam Güler belirtilen tüm sorunların bir an önce çözüme kavuşacağını belirtti.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Güler, Mudarlı’yı, Dinledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı