Haber Detayı
03 Eylül 2018 - Pazartesi 17:59
 
Kent Meydanı Kitaplarla Dolacak
Gebze Kent Meydanı’na Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından kütüphane yapılıyor. Konu ile ilgili bilgi veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Gebze’mize yakışır bir kütüphane olacak.” dedi.
Gebze Haberi
Kent Meydanı Kitaplarla Dolacak

Kütüphanelerin bilgilerin saklandığı ve insanların istedikleri zaman istifade edebildikleri alanlar olduğunu söyleyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze Belediyesi olarak Gebze’deki kütüphane sayımızı arttırıyoruz. Bilim sanat merkezlerimizdeki kütüphanelerimizin yanı sıra Kent Meydanına da Kocaeli Büyükşehir Belediyemizle birlikte güzel bir kütüphane açacağız. Ben buradan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Karaosmanoğlu’na eğitime verdikleri önemden ötürü de teşekkür ediyorum.” dedi.

EKSİKLİĞİ HİSSEDİYORUM

Kütüphanenin Gebze’ye yakışır bir kütüphane olacağını söyleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “İlçelerimize kütüphane eksikliğini bende hissediyorum. Büyükşehir Kütüphanemizi Bilim Merkezi binasına taşıdık. Gebze’de yaptığımız kütüphane 90 iş günü içinde hizmete açılacak. Kent Meydanı’nda yapılmaya başlanan kütüphane Gebze’mize yakışır bir kütüphane olacak.” diye konuştu.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kent, Meydanı, Kitaplarla, Dolacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı