“Kent Park’ı ölü olarak bırakamazsınız”
Haber
27 Eylül 2020 - Pazar 21:05
 
“Kent Park’ı ölü olarak bırakamazsınız”
Siyaset Haberi
“Kent Park’ı ölü olarak bırakamazsınız”

CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek Çayırova Kent Park ile alakalı düzenlediği basın toplantısında, “Burada 69 dükkan var ve 25 tanesi satılmış durumda. Burayı ölü olarak bırakamazsınız” dedi.

CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek bugün bir basın toplantısı düzenledi. İlçe binasında düzenlenen basın toplantısına CHP’li Soyluçiçek’in yanı sıra ilçe kadı kolları başkanı Fadime İlhan, ilçe gençlik kolları başkanı Tayfun Budak, CHP Çayırova Belediyesi Meclis Üyeleri Halis Koç, Yılmaz Bilmez ve ilçe yöneticileri hazır bulundu. Gerçekleşen toplantıda ilk olarak CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek konuştu.

İNSANLARIN AKLI İLE DALGA GEÇİYORLAR

Soyluçiçek açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Kent Park ve Necmettin Erbakan Kültür Merkezi ile ilgili olarak belediyenin yaptığı açıklamada resmen insanların aklı ile dalga geçiyorlar. Kültür merkezi ve Kent Park belediye bütçesinden ihale bedeli 100 milyon ile ihaleye çıkıyor. Bu süreçte 2 kere bu yerlerin açılışı yapılıyor. Ancak kişisel çatışmaları halka yansıtıp devletin malları heba edilmiş durumda. Bir rant projesi olarak proje bittikten sonra burayı ölü olarak bırakamazsınız. Kent Park’ta 69 tane belediyenin dükkânı var. Bunların 25 tanesi satılmış durumda. Kent Park’ın değeri 300 milyon TL. Kent Park’ın ışıklandırılması kaldırılarak bu hale geldi. Sözde tasarruf yaptık diyerek kamera ve güvenlik görevlilerini kaldırarak bu yeri harabe hale gelmesine göz yumdular. Çayırova halkının parasını kimse yiyemez” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Kent, Park’ı, ölü, olarak, bırakamazsınız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı