Haber Detayı
09 Ağustos 2018 - Perşembe 09:59
 
Keskinoğlu, “Kurban Bağışlarınızı Bekliyoruz”
Kızılay Çayırova Şube Başkanı Halil Keskinoğlu Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür’ü ziyaret etti. Ziyarette bir konuşma yapan Başkan Keskinoğlu, “Kurban Bayramı’nda Çayırovalı vatandaşlarımızın kurban bağışlarını bekliyoruz.” dedi.
 
 
 
Çayırova Haberi


Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür’ü Kızılay Çayırova Şube Başkanı Halil Keskinoğlu ziyaret etti. Ziyarette Kızılay’ın büyük işlere imza attığı söyleyen Kızılay Çayırova şube Başkanı Halil Keskinoğlu, “Kızılay, Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Hareketi'nin temel ilkeleri olan ‘insanlık, ayrım gözetmemek, tarafsızlık, bağımsızlık, hayır kurumu niteliği, birlik ve evrensellik’ çerçevesinde çalışan bir yardım kuruluşudur. Personelinin bir kısmı gönüllü olarak, bir kısmı ise maaşlı olarak çalışır. Nerede yardım çığlığı atan var ise Kızılay imdada koşuyor.” diye belirtti.

ÇAYIROVALILARDAN DESTEK BEKLİYORUZ

Kızılay kurban bağışı hakkında da bilgilendirme yapan Başkan Keskinoğlu, “Kurban dönemlerinde bollaşan etleri yıl boyunca ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Genel merkezimiz bu yıl yaklaşık 3 milyon 800 bin insana, kurban ibadetini gerçekleştirmiş olan insanlarımızın kurban paylarını ulaştırmayı planladı. Arkadaşlarımız yaklaşık 40 ülkede, kurban organizasyonu yapmak için anlaşmalar gerçekleştirdiler. Kızılay ekibi olarak tüm çalışmalarını tamamladık ve Çayırovalı hayırseverlerin katkılarını bekliyoruz.” diye konuştu. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kızılay Çayırova Şube Başkanı Halil Keskinoğlu’na teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Keskinoğlu,, “Kurban, Bağışlarınızı, Bekliyoruz”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı