Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 20:45
 
Kılıç Ne Önerse Kabul Görüyor
Çayorpva Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Adem Kılıç, Kasım Ayı Meclis Oturumu'nda ki önerisini Başkan Demirci'nin diğer meclis üyelerinin de kabulü ile uygulamaya koydu.
Çayırova Haberi
Kılıç Ne Önerse Kabul Görüyor

Uzun yıllardır Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmaksızın yoklama ile başlayan Çayırova Belediyesi Meclis Oturumları'nda bugün bu uygulama değişiklik gördü. Donarak şehit olan askerlerimiz ve Cumhuriyetimizin kuruluşu adına Kurtuluş Savaşı'nda hayatlarını kaybeden şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasını önerge olarak sunan Kılıçret edilmedi. Meclis CHP grubunda başlayan ardından partisinde yaşadığı ayrılıkla bağımsız meclis üyesi olarak oturumlara katılan Adem Kılıç'ın bu teklifini, diğer meclis üyelerine sunan Başkan Şevki Demirci, olumlu cevap alında saygı duruşu ve İstikalal Marşı'nın okunmasını uygulattı.

KÜLTÜR MERKEZİNİN İSMİ İÇİNDE ÖNERGE VERMİŞTİ


Çayırova Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Adem Kılıç daha önce de Çayırova’nın eğitim, spor, kültür ve sanat alanında gelişimine büyük katkı sunacak Kültür Merkezleri projeleriden biri olan Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi'nin ismi konusunda önerge vermişti. Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu sporcumuz Naim Süleymaoğlu'nun adını kültür merkezine verilmesi noktasında ki önergesi de kabul edilerek bu önemli projede milli sporcumuzun adının yaşatılmasına vesile oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kılıç, Ne, Önerse, Kabul, Görüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı