Haber Detayı
27 Eylül 2018 - Perşembe 09:37
 
“Kimse rehavete kapılmasın”
CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay uyardı;
 
 
 
Darıca Haberi


Darıca İlçe yönetiminin yaptığı ziyarette konuşan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay uyardı; “ ‘Ben ilçenin tek aday adayıyım’ ya da ön seçim olduğunda sandıktan çıkan arkadaşlar ‘kesin adaylığa seçildim’ diyerek kimse rehavete kapılmasın”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Darıca İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve mahalle temsilcileri, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı toplantının detaylarını görüşmek üzere il örgütünü ziyaret etti. İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Başkan Yardımcısı Ali Yapa, Darıca İlçe Gençlik Kolu Başkanı Aydın Işık, Darıca İlçe Kadın Kolu Başkanı Ebru Tayanç, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve mahalle temsilcileri ziyarette hazır bulundu.

HEP BİRLİKTE BU BADİREDEN ÇIKACAĞIZ

Ziyaretten ötürü mutluluk duyduğunu ifade eden İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Darıca, gittiğim zaman kendimi evimde gibi htiğim ilçelerimizin başında geliyor. Bu hisleri bende uyandıran sizlerin samimiyeti, hoş görüsü ve yakınlığıdır” dedi. Yerel seçimler için Darıca’dan oldukça umutlu olduğunu ifade eden Sarıbay, “24 Haziran seçimlerinde ne yazık ki başarısız olduk. Bu başarısızlığını en büyük sorumlusu benim daha sonra sizsiniz. Bu badireden hep birlikte çıkacağız” diye konuştu.

KİMSE REHAVETE KAPILMASIN

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşme hakkında bilgi veren İl Başkanı Sarıbay, “Birden fazla aday çıkan yerlerde ön seçime gideceğiz. Sayın genel başkanımız belediye başkan adaylarını mülakata alacaklarını söyledi. Bu mülakatlarda bulundukları ilçelerin sorunlarından bahsetmelerini ardından bu sorunları çözmek için yapacakları projeleri dinleyeceklerini açıkladı. Yani ben ilçenin tek aday adayıyım diyerek ya da ön seçim olduğunda sandıktan çıkan arkadaşlar ‘kesin adaylığa seçildim’ diye rehavete kapılmasın” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: “Kimse, rehavete, kapılmasın”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı