Haber Detayı
11 Nisan 2016 - Pazartesi 11:59
 
KO-MEK ile Halk Eğitim El Ele
2005 yılından bu yana tüm kurs ve kursiyer işlemlerini birlikte yürüten KO-MEK ve Halk Eğitim merkezi müdürleri bir araya gelerek işleyiş hakkında fikir alışverişinde bulundu
Kocaeli Haberi
KO-MEK ile Halk Eğitim El Ele

2005 yılından bu yana tüm kurs ve kursiyer işlemlerini birlikte yürüten KO-MEK ve Halk Eğitim merkezleri müdürleri bir araya gelerek işleyişte yaşanan aksaklıkları ve bu iş birliğini daha ileriye nasıl götüre biliriz gibi konuları konuşmak için kahvaltıda bir araya geldi. 12 ilçe halk eğitim müdürünün katıldığı toplantıya Kocaeli Milli Eğitim Şube Müdürü Ferhat Dilek, KO-MEK Genel Koordinatörü Lokman Ceyhan ve birim sorumluları katıldı.

 

 İŞ BİRLİĞİ DAHA DA GÜÇLENECEK

Toplantıda konuşan, Dilek, “Birbirimiz daha yakından tanıyıp sorunları sıkıntıları daha yakından birinci ağızdan dinlemek için bu toplantıyı düzenledik, buradan çıkacak olan kararlar ile işleyişimiz daha da verimli hale gelecektir” dedi. Daha sonra konuşan KO-MEK Genel Koordinatörü Lokman Ceyhan, “Halk eğitim müdürlükleri ve KO-MEK bir aile olarak yıllardır birlikte uyumlu bir şekilde işlerimizi yürütüyoruz biz KO-MEK olarak kendimizi görmek ve aksayan noktaları sizden dinleyerek düzeltmek için bir araya geldik”. 12 ilçede hizmet veriyoruz ve her zaman halk eğitimler ile işbirliği yaparak çalışmalarımıza devam ediyoruz sizin söyledikleriniz bizim için çok önemli” dedi. Karşılıklı fikir alışverişinin ardından çekilen toplu fotoğrafla toplantı son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KO-MEK, ile, Halk, Eğitim, El, Ele,
Yorumlar
Haber Yazılımı