Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 12:28
 
Kocaeli’nin İlk ve Tek Düğün Dergisi Yayında
Yeni evlenecek çiftlerin aklındaki soru işaretlerini giderecek, Kocaeli’de bir ilk olarak yayınlanacak ‘Gebze Düğün’ dergisi 14 Şubat’ta yayına giriyor.
 
 
 
Gebze Haberi


Alanında uzman kişilerin bir araya gelerek çalışmalarına aylar önceden start verilen ‘Gebze Düğün’ dergisi 14 Şubat Sevgililer Günü’nde okuyucusuyla buluşuyor. Sadece Gebze’de değil, tüm Türkiye’de düğün projeleri yürüttüklerini belirten ‘Gebze Düğün’ dergisi imtiyaz sahibi Yasir Hatipoğlu, “Düğün sektöründeki bilgi kirliliğini fark ettiğimizde çiftlere daha faydalı bilgiler verebileceğimizi düşünerek Gebze Düğün dergisinin çalışmalarını başlattık. Fizibilite çalışmalarının ardından ayrıntılı anket ve araştırma sonuçları ile dergi yazılarımıza yön verdik.” dedi.

İLK SAYIYA YOĞUN İLGİ

Önce Gebze ve Kocaeli’deki çiftleri baz alarak dergilerini Gebze’de yayınlamak istediklerini söyleyen Hatipoğlu, “Düğün dergimizde önceliğimiz Gebze ve Kocaeli. Evlenecek çiftlerimizin aklındaki soru işaretlerinden kurtulup daha şeffaf düşünebilmelerini, düğün alışverişlerinde yapılacak indirimlerle bütçelerini ferahlatmalarını, diğer taraftan ise düğün sektöründeki firmalarında bu noktada işlerini kolaylaştırıp daha akıcı hale getirmeyi hedefliyoruz. Dergimiz ilk sayısından rağbet görmeye başladı. Bunun için de devamlı süreçte kendimizi ve üstünde olduğumuz projeleri geliştirmeye devam ediyoruz.” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Kocaeli’nin, İlk, ve, Tek, Düğün, Dergisi, Yayında,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı