Haber Detayı
19 Haziran 2018 - Salı 09:12
 
KOCAELİ TÜRK SAĞLIK-SEN’DEN MHP’YE DESTEK!
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Milletvekili Saffet Sancaklı ve heyeti Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde bulundu
Kocaeli Haberi
KOCAELİ TÜRK SAĞLIK-SEN’DEN MHP’YE DESTEK!

Geçtiğimiz ay Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği görevine atanan Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker’e MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Milletvekili Saffet Sancaklı ve heyeti hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Kocaeli Millet Vekili Saffet Sancaklı ve Heyeti geçtiğimiz günlerde Türkiye Kamu Sen Genel Merkezince Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilciliğine atanan Ömer Çekeri sendika binasında ziyaret ettiler. Hayırlı olsun ziyaretinde ülke mesellerinin yanında kentin ve kamu çalışanlarının sorunları da görüşüldü.

KENDİSİNE VE EKİBİNE GÜVENİYORUZ

Ziyarette MHP Kocaeli İl Başkanı Ünlü yapmış olduğu konuşmada “MHP İl Kocaeli Başkanı ve Milletvekilimiz Saffet Sancaklı ve heyetimizle birlikte Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilciliğine atanan Çeker’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için bu gün bu ziyaretimizi gerçekleştirdik. Sayın Çeker Kocaeli’nde emek mücadelesinde çalışanların hak ve hukukunu korumak ve geliştirmek adına sendikal faaliyetlerde her kesin ve her kesimin yakından tanıdığı bir şahsiyettir. Vermiş olduğu hukuksal mücadeleyi Kocaeli Kamuoyu takdirle karşıladığı ve takip ettiği değerli bir arkadaşımızdır. Bu günde Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilciliği görevine getirilmesi isabetli olmuştur. Uzun zamandır sancılı bir süreç yaşayan Kamu Sen Çeker’in İl Temsilciğine atanması ile sonlanmıştır.  Kentin ve Kamu çalışanlarının sorunlarının çözülmesine yönelik kendisi ve Kamu Sen camiası ile birlikte çalışmaktan,  memnuniyet duyacağımız başarılı bir şahsiyettir. Kendisine ve ekibine güveniyoruz. Camia olarak sonuna kadarda yanındayız” dedi.

DESTEĞİMİZ VARDIR HER ZAMANDA OLACAKTIR

İl Başkanı Ünlüden sonra kısa bir konuşma yapan MHP Milletvekili Saffet Sancaklı, “Ömer beye hayırlı olsun. Türkiye Kamu Sen’in nerde durduğu ve nerede belli olan bir kurumdur. Büyük Türk Milletini temsilen sendikal faaliyette olan bu arkadaşlarımıza desteğimiz vardır her zamanda olacaktır. Bu desteğimiz bundan sonrada sürecektir. Biz her zaman kardeşiz Kendisine tekrardan hayırlı olsun.” dedi.

MHP HEYETİNE ZİYARET İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Türk Sağlık Sen ve Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Çeker  “Nazik ziyaret nedeniyle MHP Kocaeli İl Başkanı Sayın Ünlü’ye ve Milletvekili Sancaklı’ya ve MHP heyetine ziyaret için teşekkür ederim. Milliyetçiliğin temsil edildiği bir siyasi organizasyonun Türkiye de tek yerli ve milli olan sivil toplum örgütü  (STK) olan Türkiye Kamu Sen İl Temsilciliğini Milletvekili ve Heyeti ile birlikte MHP il Başkanı Aydın beyin ziyaret etmesi bize destek vermesi önemli ve anlamlı buluyoruz. Bunun için kendilerine ve heyetine teşekkür ediyorum. Türkiye Kamu Sen ve Kamu Sen Üye Sendikalar olarak geçmiş de hangi noktada duruyorsak,  bu günde aynı noktadayız. Gelecekte de aynı noktada olacağız. Bunda kamuoyunun en ufak bir şüphesi olmasın. Vatandaşımıza, devlet adına hizmet sunan Devlet Memurlarının gözü ve kulağı Türkiye Kamu-Sen'dedir. Türkiye Kamu Sen’den Çok ciddi beklentileri vardır. Bu beklentileri karşılamak ve onların istekleri doğrultusunda çalışmalar yapmak ve onlara hizmet etmek ve üstümüze düşeni yapmak için gecemizi gündüzümüze katarak elimizden geleni yapmak için gayret sarf edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye Kamu Sen’in bir taraflara evrilmesine, eğrilmesine ekip arkadaşlarımla birlikte asla müsaade etmeyeceğiz. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu noktada Milliyetçi Hareket partisinin desteğine ihtiyacımız olduğu gibi diğer partilerinde desteklerine ihtiyacımız var. Dün olduğu gibi Bundan sonrada kamu çalışanlarının emrinde olacağız. Nazik ziyaret için MHP İl Başkanı Aydın beye, Milletvekili Sayın Saffet beye, heyetine teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOCAELİ, TÜRK, SAĞLIK-SEN’DEN, MHP’YE, DESTEK!,
Yorumlar
Haber Yazılımı