Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 16:14
 
KOGİDEF'ten Vali Aksoy'a ziyaret
Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu Başkanı Mehmet Elmas ve yönetim kurulu üyeleri Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret etti.
Gebze Haberi
KOGİDEF'ten Vali Aksoy'a ziyaret

Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu Başkanı Mehmet Elmas ve yönetim kurulu üyeleri Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret etti. Oldukça samimi ve sıcak ortamda gerçekleşen görüşmede Vali Aksoy'a federasyonun yapmayı planladığı çalışmalar hakkında bilgiler veren KOGİDEF Başkanı Mehmet Elmas, Kocaeli'nde yoğun bir nüfusa sahip hemşehrilerini bir çatı altında buluşturmak ve kaynaştırmak ,kültür ve gelenekleri yaşatmak için çalışacaklarını, en büyük projelerinin bu dönem Federasyona bina kazandırmak olduğunu söyledi.

ELMAS ÇALIŞMALARI ANLATTI

Elmas, Vali Aksoy'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi. Giresun  Federasyonu ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ise , Başkan elmas ve yönetim kurulunu tebrik ederek  görevlerinde başarı dileklerini iletti. Giresun Federasyonu  Başkanı Mehmet Elmas günün anısına  Vali Aksoy'a Osmanlı armalı bir tablo takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOGİDEF'ten, Vali, Aksoy'a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı