Koltukları kırık olan otobüs var(!)
Haber
12 Ağustos 2020 - Çarşamba 20:29
 
Koltukları kırık olan otobüs var(!)
HALK OTOBÜSLERİ PERİŞAN DURUMDA
Gebze Haberi
Koltukları kırık olan otobüs var(!)

Gebzeli vatandaşlar, halk otobüslerinden şikayetçi. Otobüs ücretlerinin diğer yerleşim yerlerine göre pahalı olduğunu kaydeden vatandaşlar ayrıca verdikleri ücretlerin karşılığını alamadıklarını söylediler.

Gebzeli vatandaşlar bölgedeki özel halk otobüslerinden şikayetçi. Otobüsler konusunda dert yakınan vatandaşlar, otobüs ücretlerinin pahalı olduğunu ve buna rağmen hizmet karşılığını alamadıklarını ifade ettiler. Vatandaşlar, “İndi-bindi olarak en yüksek rakamı veren yerlerden birisiyiz. Ayrıca otobüsler eski ve bakımsız. Koltuğu kırık olan, inmek adına kullanılan düğmesi bozuk olan, arka kapısını zor açılan bir sürü otobüs var, yetkililer bunları görmüyor mu?” yorumunu yaptılar.

SIKINTILAR SAYMAKLA BİTMEZ

Vatandaş olarak özel halk otobüsleri konusunda çile yaşadıklarını kaydeden Gebzeliler, “Ulaşım konusu önemli bir konu. İşe giderken eve dönerken bir yerden bir yere yolculuk yaparken rahat ve modern koşullar bekliyoruz. Ancak bunları yaşadığımız söylenemez tam aksine sıkıntı yaşıyoruz. Bazı şoförlerin yolculara olan antipatik davranışlarını söylemiyoruz bile. Otobüslerin bakımsız halleri bize yolculuk yerine dert çektiriyor” diyerek otobüsler konusunda eleştiride bulundular.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Koltukları, kırık, olan, otobüs, var(!),
Yorumlar
Haber Yazılımı