Haber Detayı
10 Şubat 2017 - Cuma 13:08
 
KÖPRÜNÜN GÜVENLİĞİ İÇİN TOPLANDILAR
Osman Gazi Köprüsü Güvenlik Toplantısı Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu Ve Yalova Valisi Tuğba Yılmaz’ın katılımlarıyla gerçekleşti
Kocaeli Haberi
KÖPRÜNÜN GÜVENLİĞİ İÇİN TOPLANDILAR

Osman Gazi Köprüsü Güvenlik Toplantısı Vali Hasan Basri Güzeloğlu Ve Yalova Valisi Tuğba Yılmaz’ın katılımlarıyla gerçekleşti. Kamu özel sektör ortaklığı idare binasında gerçekleşen toplantıya; Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve Yalova Valisi Tuğba Yılmaz ile Kocaeli Vali Yardımcısı Dursun Balaban, Yalova Vali Yardımcısı Abdurrahim İnan, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Kocaeli İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, Yalova İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, Kocaeli  İl Jandarma Komutanı Jan. Alb. Mehmet Karadeniz, Yalova İl Jandarma Komutanı Albay Osman Yeşilöz ,Kamu Özel Sektör Ortaklığı Bölge Müdürü Murat Gönenli, Müdür Yardımcısı Erdoğan Dedeoğlu ve Otoyol Yatırım ve İşletmeleri Genel Müdürü Hikmet Tuğlu katıldılar.

Osman Gazi Köprüsü’nün  güvenliğine dönük alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar Sayın Valilerimiz  ve katılımcılar tarafından değerlendirildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KÖPRÜNÜN, GÜVENLİĞİ, İÇİN, TOPLANDILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı