Haber Detayı
04 Ocak 2018 - Perşembe 17:11
 
Köşker’dan Antalya çıkarması
GEBZESPOR’A ANTALYA KAMPINDA ADNAN KÖŞKER DOPİNGİ
Spor Haberi
Köşker’dan Antalya çıkarması

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebzespor’u Antalya kampında ziyaret ederek teknik ekip ve futbolculara moral verdi. Ç.Dardanelspor ile oynanan hazırlık karşılaşmasını izleyen Başkan Köşker, mor beyazlı futbolculara güvendiğini vurguladı.

Gebzespor’a verdiği maddi ve manevi destekle mor beyazlıların başarısına ciddi bir katkı sunan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, takımını Antalya kampında ziyaret etti. Gebze Belediyesi meclis üyelerinden Sadık Güvenç ve Cesur Kurtgöz’ün de yer aldığı ziyarette teknik heyet ve futbolcularla kucaklaşarak takıma moral aşılayan Başkan Köşker, Ç.Dardanelspor ile oynanan karşılaşmayı da izleyerek Gebzespor’a destek verdi.

KÖŞKER: GEBZESPOR’UN YANINDAYIM

Gebzespor Sportif Direktörü Abbas Sır’dan takımın son durumu ile ilgili bilgiler alan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, mor beyazlıları mücadeleci futbolundan dolayı da kutlamayı ihmal etmedi. Gebzespor’un doğru bir yönetime sahip olduğunu belirten Başkan Köşker, Gebzespor’un yanında olmaya devam edeceğini belirterek yönetim, teknik ekip ve futbolculara güven verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Köşker’dan, Antalya, çıkarması,
Yorumlar
Haber Yazılımı