Haber Detayı
28 Nisan 2019 - Pazar 11:57
 
Kulin, ‘’Kocaeli halkı okumayı seviyor’’
11. Kocaeli Kitap Fuarı’nın onur konuğu Ayşe Kulin, fuara olan ilginin Kocaeli halkının okumayı sevdiğinin göstergesi olduğunu söyledi
Kocaeli Haberi
Kulin, ‘’Kocaeli halkı okumayı seviyor’’

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen 11. Kocaeli Kitap Fuarı kapılarını açtı. 27 Nisan – 05 Mayıs tarihleri arasında açık kalacak olan 11. Kocaeli Kitap Fuarının bu seneki onur konuğu Ayşe Kulin oldu. Okurlarıyla imza salonunda bir araya gelen Kulin, kitap fuarı hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

KOCAELİ HALKI OKUMAYI SEVİYOR!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin önemli organizasyonlarından biri olan ve 11.’sini düzenlendiği Kitap Fuarı’nın bu seneki onur konuğu Ayşe Kulin oldu.  Doğu Marmara’nın en çok ziyaret edilen kitap fuarı hakkında Ayşe Kulin, “Bu fuar 11 yıldır başarıyla sürdüğüne göre, hemen herkesin önünde imza kuyrukları oluşuyorsa demek ki bu yöre halkı okumayı seviyor. Bugün açılış konuşmalarında belirtildiği gibi kitap okuyan, okuyabilen toplumlar çok daha ileri gider” diyerek umutlu olduğunu dile getirdi.

 İYİ Kİ VAR BU FUAR!

11 yıldır her sene geldiğini ve bundan onur duyduğunu dile getiren Ayşe Kulin, “Bugün burada olmaktan çok onur duyuyorum. Onur konuğu olmaktan ayrıca onur duyuyorum. Çünkü 11 yıldır her sene geldim, emek verdim bu fuara. Çok teşekkür ederim beni takdir ettikleri için” dedi ve sözlerini “İyi ki var bu fuar. İyi ki hayal etmişler ve başarıyla yürütmüşler,  ben de onlara çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

 SEVENLERİNDEN YOĞUN İLGİ

Kocaeli 11. Kitap Fuarının onur konuğu olan Ayşe Kulin’e okurlarından ilgi oldukça fazlaydı. Bu senenin teması olan Roman ve Hikaye konusunda kendinden başarıyla söz ettiren Ayşe Kulin sevenleriyle bir araya geldi.  İmza salonunda uzun bir sırası olan Ayşe Kulin tüm sevdikleriyle hatıra fotoğrafı çektirerek kitaplarını imzaladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kulin,, ‘’Kocaeli, halkı, okumayı, seviyor’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı