Haber Detayı
02 Ekim 2018 - Salı 17:12
 
Kütüphanede Çalışmalar Tam Gaz
Gebze Kent Meydanı’na Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kütüphanede çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor.
 
 
 
Gebze Haberi


Kütüphanelerin bilgilerin saklandığı ve insanların istedikleri zaman istifade edebildikleri alanlar olduğunu söyleyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze Belediyesi olarak Gebze’deki kütüphane sayımızı arttırıyoruz. Bilim sanat merkezlerimizdeki kütüphanelerimizin yanı sıra Kent Meydanına da Kocaeli Büyükşehir Belediyemizle birlikte güzel bir kütüphane açacağız. Kütüphane tüm çalışmalarımız hızlı bir şekilde ilerliyor. Gebzeli çocuklarımızla kitapları buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

EKSİKLİĞİ HİSSEDİYORUM

Kütüphanenin Gebze’ye yakışır bir kütüphane olacağını söyleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “İlçelerimize kütüphane eksikliğini bende hissediyorum. Büyükşehir Kütüphanemizi Bilim Merkezi binasına taşıdık. Gebze’de yaptığımız kütüphane 90 iş günü içinde hizmete açılacak. Kent Meydanı’nda yapılmaya başlanan kütüphane Gebze’mize yakışır bir kütüphane olacak.” diye konuştu.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Kütüphanede, Çalışmalar, Tam, Gaz,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı