Haber Detayı
05 Aralık 2015 - Cumartesi 13:03
 
Kuyumcuya Giren Soyguncular, 1 Kişiyi Vurup 3 Kişiyi de Rehin Aldı
Bir kuyumcuya giren kar maskeli kişiler, 2 kişi, bir kişiyi yaralayıp 3 kişiyi rehin aldı. Özel harekatçılar hazır bekletilirken, soyguncular ikna edilmeye çalışılıyor.
- Haberi
Kuyumcuya Giren Soyguncular, 1 Kişiyi Vurup 3 Kişiyi de Rehin Aldı

Ordu'nun Fatsa İlçesi'nde bir kuyumcuya giren kar maskeli 2 kişi, bir kişiyi yaralayıp 3 kişiyi rehin aldı. Kuyumcunun bulunduğu cadde araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Polis soyguncuları ikna etmeye çalışıyor.

MÜDAHAE ETMEK İSTEYEN KİŞİYİ VURDUAR

Ordu'nun Fatsa İlçesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hacı Hulusi Baba Caddesi üzerinde bulunan Hasan Gül'e ait kuyumcuya saat 09.30 gibi kar maskeli iki kişi ellerinde tabanca ile girerek altınları istedi. Soyguncular, müdahale etmek isteyen Hasan Gül'ün yeğeni Murat Gül'ü tabancayla vurup yaraladı.

KENDİNİ SOKAĞA ATTI

Kendini dışarı atan Murat Gül, çevredekilerin yardımı ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis sevk edildi. Kuyumcunun bulunduğu cadde yaya ve araç trafiğine kapatıldı.

SOYGUNCULAR 3 KİŞİYİ REHİN ALDI

İki soyguncu, Hasan Gül ile iki çalışanını içeride rehin aldı. Polisin ikna çalışmalarının sürdüğü belirtildi. Operasyon için bölgeye özel harekat şubesi ekipleri de sevk edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kuyumcuya, Giren, Soyguncular,, 1, Kişiyi, Vurup, 3, Kişiyi, de, Rehin, Aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı