Haber Detayı
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 17:03
 
“Maaşları yüzde yüz arttıracağız!”
Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı kahvaltı programında bir araya geldi. Programda konuşan il başkanı Aras, “İktidar olduğumuz anda yüzde yüz maaş artışları yapacağız” dedi.
Gebze Haberi
“Maaşları yüzde yüz arttıracağız!”

İstasyon Mahalle Başkanlığında düzenlenen kahvaltı programına İl Başkanı Mehmet Aras ile birlikte İl Teşkilat Başkanı Cevdet Cepil İlçe Başkanı Engin Kılıç ile birlikte il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri STK temsilcileri ve çok sayıda mahalleli katıldı.  Mahalle Başkanı Yakup Karatay, “Yeniden Refah Partisi olarak Gebze İstasyon Mahallesi Teşkilatı tarafından düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma kahvaltımıza, katılımlarınızdan dolayı hepinize İstasyon Mahallesi yönetimi adına teşekkür ediyorum” dedi. Mahalle başkanı Karatay’ın ardından Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin kılıç bir konuşma yaptı. Başkan Kılıç, “Gayemiz tüm insanlığın Refahına vesile olmak bunun için bir an önce Yeniden Refah Partisinin iktidar olması için çalışmalıyız. İşte bu yüzden kısa bir sürede teşkilatlanmasını tamamlayan ve lokal tutan mahalle teşkilatımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İLK SEÇİMDE İKTİDAR OLACAĞIZ

Programda son olarak Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras konuştu. Başkan Aras, “Partimize halkın çok yoğun kesimlerinden teveccüh gelmektedir. İnsanımız milletin kurtuluşunu ve birlikteliğini sağlayacak gücün milli görüş anlayışı olduğunun bilincindedir. Halkın ekonomik yönden bunaldığını bu ekonomik sıkıntıdan çıkmanın yolunun da Yeniden Refah Partisinden geçtiğini söylemek istiyorum. İktidar olduğumuz anda yüzde yüz maaş artışları yapacağız. Göreceksiniz ilk seçimde Yeniden Refah Partimiz iktidara gelecektir” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Maaşları, yüzde, yüz, arttıracağız!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı