Haber Detayı
27 Eylül 2018 - Perşembe 14:59
 
Medeniyet Derneği 2019'a Hazır
Medeniyet Derneği, 2019 yılı planlaması ve istişaresi için Yıllık Planlama ve Değerlendirme Kampı'nı Darıca'da gerçekleştirdi.
 
 
 
Darıca Haberi


Fikir, Düşünce, Siyaset ve İktisat alanında sosyal faaliyetler yürüten Medeniyet Derneği, Olağan Kongre sonrası güçlenen kadrosu ile birlikte yürüttüğü çalışmalarda yeni bir döneme adım attı. Bu kapsamda, 2018-2019 yeni faaliyet döneminde yapılacak olan programların planlaması ve istişaresi için Medeniyet Derneği Genel Merkezi Yönetim Kurulu üyeleri ve il teşkilatları katılımı ile Darıca Basın İlan Kurumu’nda Medeniyet Derneği Yıllık Planlama ve Değerlendirme Kampı’nı gerçekleştirildi.

BEKLENTİLER KONUŞULDU

Geçtiğimiz faaliyet yılı boyunca gerçekleştirilen programların değerlendirildiği kampta, yapılan istişareler ile gelecek yıl üzerine beklentiler ve teklifler ortaya konuldu. 2018-2019 faaliyet yılında gerçekleştirilecek programların planlandığı kamp programı, “Değerlendirme ve Kapanış” oturumlarının yapılması ile nihayete erdi. Medeniyet Derneği Genel Merkezinin düzenlemiş olduğu kampa Kocaeli Medeniyet Derneği Başkanı Mahmut Ardıç, İl Sekreteri Mustafa Koç Ve Üniversite Gençlik Birim Başkanı Fatih Kaya da katıldı.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Medeniyet, Derneği, 2019'a, Hazır,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı