Haber Detayı
27 Mayıs 2018 - Pazar 12:20
 
Menekşe Haziran'da Tamam!
Olağan kongrede başkan adayının çıkmadığı Gebzespor’da 30 Haziran’a olağanüstü kongre kararı alındı. Yeni başkanını arayan Gebzespor’da bu süreçte gözler kuşkusuz Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’de olacak.
Spor Haberi
Menekşe Haziran'da Tamam!

Mevcut başkan Yusuf Öztürk’ün aday olmayacağını açıklamasının ardından 20 Mayıs’ta yapılan olağan genel kurul toplantısında başkan adayının çıkmadığı Gebzespor’da yeniden kongre kararı alındı. Buna göre 23 Haziran Cumartesi günü olağanüstü kongreye gidecek olan mor beyazlılar, yeni başkanını belirleyecek. Gebzespor İlker Çakır Tesisleri’nde saat 10.00’da gerçekleşecek olan kongrenin ilk oturumunda çoğunluğun sağlanması beklenmezken, kongre 30 Haziran Cumartesi günü aynı yer ve saatte çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleşecek.

KÖŞKER İNCE ELEYİP SIK DOKUYOR

Gebzespor’da kritik kongre sürecinde gözler kuşkusuz Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’de olacak. Güçlü ve donanımlı bir yönetim oluşturmak adına gerekli çalışmaları yapan Başkan Köşker, Mor Menekşeler’i profesyonel liglerde başarıyla yönetecek vizyonlu bir yönetim için kolları sıvadı. 5 yıl aradan sonra gelen şampiyonluk sonrasında 3.Lig’i bir hayli önemseyen Köşker, ince eleyip sık dokuyarak işini şansa bırakmayacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Menekşe, Haziran'da, Tamam!,
Yorumlar
Haber Yazılımı