Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 07:34
 
Merkezde insan olacak
AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı, Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) yönetimi ve çalışma ekibini toplayarak seçim stratejileri üzerine fikir alışverişinde bulundular
Dilovası Haberi
Merkezde insan olacak

AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı İlçe Başkanı Osman Akbulut'un başkanlığında bir araya geldiler. İlçe Teşkilatı toplantı salonunda gerçekleşen ve SKM Yönetimi ve çalışmalarının belirlendiği toplantıya Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman ve Sami Çakır, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe Başkanı Osman Akbulut, Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, SKM Başkanı Yavuz Celep, belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları ve partililer katıldı.

 

BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Osman Akbulut, "Seçim çalışmalarımız her geçen gün daha da artarak devam ediyor. Biz büyük bir aileyiz. Aile içerisinde hemen hemen her partilimize büyük görevler düşüyor. Bununla birlikte oluşturulan SKM Yönetimimizde daha aktif görev alacak arkadaşların bunda sonraki çalışmalara daha sık katılmasını istiyoruz. Bu yola çıkarken her zaman dedik. Bu bizim için bir yerel seçim değildir. Dilovası'nda belirlediğimiz yüzde 51 hedefinin üzerine çıkmamız lazım” dedi.

 

KAZANIMLARI ANLATIN

Toplantıda konuşan Milletvekili Cemil Yaman, “31 Mart’ta da en büyük amacımız AK Parti’nin seçimden güçlü çıkması ve bu davanın güçlenerek yoluna devam etmesidir. Gönül rahatlığıyla oy verebileceğiniz, destek olacağınız, sizi de bizi de mahcup etmeyeceğine inandığımız içimizden bir arkadaşlarımız olan Hamza Şayir'in sizlerin desteğine ihtiyacı var. Partimiz için, Hamza kardeşimiz için sizlerden isteğim sokakta, çarşıda ya da pazarda her yerde AK Parti'nin yaptıklarını bu kente 10 yılda kazandırdıklarını anlatın.

 

DAHA ÇOK ÇALIŞMALIYIZ

İnşallah 31 Mart'tan sonra da kol kola gireceğiz ve ilçemize en güzel hizmetlerin gelmesi için çalışacağız. Biz ilçemizin eksiklerini biliyoruz. Onları en kısa sürede çözeceğiz. Hangi mahallenin neye ihtiyacı olduğunu da biliyoruz. Projelerimizin merkezinde insan olacak. İnsanlarımızın hayatını kolaylaştıracak projelere imza atacağız. Dilovası'nın geleceği için sizlerin daha çok çalışmasını istiyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Merkezde, insan, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı