Haber Detayı
11 Temmuz 2020 - Cumartesi 10:32
 
Meydandaki havuz artık pırıl pırıl
Gebze Haberi
Meydandaki havuz artık pırıl pırıl

Geçtiğimiz günlerde gazetemizde “havuzun görüntüsü hoş değil” başlığıyla kent meydanında bulunan havuzların durumunu sizlerle paylaşmıştık. Kent meydanında bulunan havuzun bakımsız ve kötü görüntüsünü gözler önüne sermiştik. Vatandaşların tepkiyle karşıladığı bu görüntü ve tablo sonrasında haberimizin ardından Gebze Belediyesi yetkilileri kent meydanındaki havuz için harekete geçerek havuz için kolları sıvadılar. Ekipler geçtiğimiz günlerde bakımsız görüntüsüyle dikkat çeken kent meydanındaki havuzu oldukça güzel ve modern bir hale getirmeyi başardılar.

GEBZE’YE YAKIŞAN GÖRÜNTÜ

Haberimizin ardından harekete geçen Gebze Belediyesi ekipleri, havuzun bakım ve onarımını gerçekleştirirken havuz artık yeni ve pırıl pırıl görüntüsüyle karşımıza çıkıyor. Havuz eskiden olduğu gibi Gebze’ye görsel açıdan güzellik katarken görenler “Kent meydanına yakışan görüntü işte bu. Önceki görüntüyü kabullenmek mümkün değil” yorumunu yapıyorlar. Gebze Belediyesi ekipleri sayesinde bambaşka bir görüntüye kavuşan kent meydanında bulunan havuz, haberimizin de etkisiyle beraber Gebzelilerin karşısına çıkıveriyor.

İMAJ VE GÖRSELLİK KATIYORLAR

2020 Gebze’sinde vatandaşların her şeyin en iyisine layık olduğu bu günlerde havuzun yeni hali oldukça modern ve kentimize yakışır türden. Sularının pırıl pırıl olduğu ve Gebze’ye yakışan türden bir görüntü veren kent meydanı havuzları, Gebze’ye imaj ve hava katarken dileğimiz bundan sonra da aynı şekilde kentimize hizmet vermesi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Meydandaki, havuz, artık, pırıl, pırıl,
Yorumlar
Haber Yazılımı