Haber Detayı
07 Ekim 2018 - Pazar 20:15
 
MHP'DE 102 BAŞKANA PLAKET
MHP İzmit İlçe Teşkilatı, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerinde başarı gösteren 102 Mahallenin Mahalle Başkanlarına plaket taktim etmeye devam ediyor.
Kocaeli Haberi
MHP'DE 102 BAŞKANA PLAKET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmit İlçe Teşkilatı, parti için emek veren Mahalle Başkanlarına ve MHP’lilere yönelik plaket töreni düzenliyor. Cedit Mahallesiyle başlayan, 2’ncisi düzenlenen ve İzmit’in 102 mahallesinde de düzenlenecek olan plaket töreni, geçtiğimiz akşam Malta Mahallesinde gerçekleştirildi. Törene MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, Başkan Vekili Mahir Demirayak, MHP İzmit İlçe Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı Metin Ceylan, MHP İzmit İlçe Hukuki İşlerden Sorumlu Semih Türeyen, MHP İzmit İlçe Seçimden Sorumlu Nurdoğan Erkul, Teşkilat Başkanı Murat Örnek, Mahalle Başkanları ve çok sayıda partili katılım gösterdi. Törene Malta, Ayazma, Çayırköy, Tepeköy ve Gündoğdu Mahallesi sakinleri yoğun bir ilgi gösterdi.

DAHA İYİSİNİ YAPACAĞIZ

Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Teşkilat Başkanı Murat Örnek, “İzmit’te, 24 Haziran’da MHP olarak İzmit’te gösterdiğimiz başarı bizzat Genel Başkanımız tarafından takip ve takdir edilmiştir. Bizler de İlçe Teşkilatı olarak bu başarıda emeği geçen 102 mahalle teşkilatına başarı plaketi ve sertifika vererek onları onurlandırmak istedik. Üçer beşer mahalleyi bir yerde toplayarak programlarımıza devam ediyoruz. 2 hafta önce Cedit Mahallesinde ilkini gerçekleştirdiğimiz programın ikincisini bugün Malta Mahallemizde gerçekleştiriyoruz. Ben çok yoğun olduğunu bildiğim halde bizi asla yalnız bırakmayan İl Başkanım Aydın Ünlü Beye çok teşekkür ediyorum. Kendisi bizi desteklediği müddetçe biz hep daha iyisini yapmaya devam edeceğiz” diye belirtti.

ÇEKİRDEKTEN YETİŞEN NEFERLERİZ

Örnek’in ardından söz alan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, “Ben yıllar önce Cedit Mahalle Başkanlığı yapmış sonrasında İlçe Başkanlığı görevine kadar yükselmiş bir ülkücüyüm. Sayın Aydın Başkanım da keza bu şekilde. Eşme Mahalle Başkanlığından başarılı bir şekilde İl Başkanlığına kadar yükseldi ve bize liderlik ediyor. Bizler bu davanın çekirdekten yetiştirdiği neferleriyiz. Başarımızın sırrı buradadır. Bu vesileyle 9 Ekim Salı günü MHP Kocaeli olarak Ankara’ya Genel Başkanımızı ziyaret etmeye gidiyoruz. Tüm partililerimizi davet ediyorum. Katılım ne kadar çok olursa o kadar iyi olur. Ulaşım için gerekli otobüsler ayarlanacaktır” diye konuştu.

BAŞARI HİKAYESİ YAZDIK

Törende son olarak söz alan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bizler MHP Kocaeli İl Teşkilatı olarak, 8 seçim, 3 referandum, 1 darbe görmüş bir yönetimiz. Çok zor zamanlardan geçmemize rağmen kendi kıt imkanlarımızla bir başarı hikayesi yazabildik. İçimizden bir parti daha çıkmasına rağmen gücünden hiçbir şey kaybetmeden, yoluna devam edebilen dünyadaki tek siyasi partiyiz. İçimizden 10 parti daha çıkarsalar biz yine var olmaya devam edeceğiz. Ama içimizden çıkanlar 1 seçim ya görürler ya da göremezler. Bunu da hep beraber göreceğiz” ifadelerini kullandı.

GURURLA GÖSTERECEKSİNİZ

“Bugün burada geçtiğimiz seçimde üstün fedakarlık gösteren arkadaşlarımızı unutmadık” diyen Ünlü, “Belki ileride İlçe Başkanlığı, İl Başkanlığı makamında başkaları oturacak. Bizim sizi şahsen hatırlamamızın bir anlamı olmayacak. Ancak elinizdeki bu plaket ve belgeler ileride sizin bu davaya hizmetinizi ispatlayan nişaneler olacak. Bu dava çok büyüyecek ve zamanında bu başarı tohumlarını atanların kimler olduğunu bu belgeler gösterecek. Çocuklarınıza torunlarınıza gururla göstereceksiniz” şeklinde konuştu.

 

Törende başarı plaketi alan Mahalle Başkanları:

Malta Mahallesi  – Suat Yetik

Ayazma Mahallesi – Halil Karakuş

Çayırköy Mahallesi – Ercan Akbaba

Tepeköy Mahallesi – Mustafa İpekçioğlu

Gündoğdu Mahallesi – Mehmet Ali Erbay

Malta-Ayazma Mahallesi – Eşref Yılmaz

 

Törende başarı sertifikası alan MHP’liler:

Malta Mahallesi: Mustafa Şen, İlhan İzgi, Emin Cebeci, Turan Kayalar, Behlül Kadir İzgi, Emir Aydoğdu, Samet Sak, Serkan Yahşi, Muharrem Alptürk, Erhan Dinçer, Yusuf Polat, Sami Yatan, Zafer Aydoğdu, Feride Nur Gerçek

Ayazma Mahallesi: Yusuf Aktaş, Yaşar Bozkır, Metehan Aksoy, Bayram Çakır, Sefa İncekara, Recep Ali Tantan, Ramazan Aksoy, Ali Naim İsmail, Muzaffer Köse, Necati Kocaman, Cemal Tantan

Gündoğdu Mahallesi: İsmail Bakır, Efrahim Bakır, Abdullah Erbay

Çayırköy Mahallesi: Ercan Küçük, Eşref Korkmaz, Ergün Efe

Tepeköy Mahallesi: Aziz Özcan, Muhammet Biçer, Erdoğan Gürol, Nesrin Gürol, Emrah Aygün

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP'DE, 102, BAŞKANA, PLAKET,
Yorumlar
Haber Yazılımı