Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 15:14
 
MHP'den 29 kişi başvuruda bulundu
30 Mart 2019’da yapılacak seçimler öncesinde MHP’de belediye başkanlığı için aday adaylık başvuru süreci başlamıştı. Bu doğrultuda 24 Haziran’da milletvekili adayı olan isimler başvuruda bulundu.
 
 
 
Siyaset Haberi


30 Mart 2019’da yapılacak seçimler öncesinde MHP’de belediye başkanlığı için aday adaylık başvuru süreci başlamıştı. Bu doğrultuda 24 Haziran’da milletvekili adayı olan Ertan Yılmaz, Gürbüz Arslan, İbrahim İnanç Çakıroğlu ve Kübra Gündoğdu aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Aydın Ünlü, genel merkezi ziyaretlerini anlatırken ayrıca belediye başkanlığı için aday adayı olan 29 ismi açıkladı. Ünlü, "Dün grup toplantısına katılım sağladık. Daha sonra yönetimimiz ile birlikte genel merkeze geçip Devlet Bahçeli'yi özel bir toplantı ile dinledik. Siyasi çalışmalar ile ilgili önemli bilgiler aldık. Moral ve motivasyonu aldık. Liderimizden almamız gerekenleri aldık. Kocaeli teşkilatları olarak 17 Eylül'de başladık. Bunları liderimize anlattık. SİM merkezi çalışmalarımızı anlattık. Tüm çalışmalar hakkında bilgi verdik. Liderimiz bize teşekkür etti. Ziyaretlerimiz devam edecek.

ÜLKÜCÜLER BAŞARMAK İSTİYOR

Gözümüz kulağımız liderimizde. Onu anlıyoruz. Bizim için önemli olan bu mantıkla siyaset yapmak. Dün 29 tane aday adayı başvuru yaptı. Ülkücüler başarmak istiyorlar. Başarmak için neyi yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız. Kimin ne söylediği bizi ilgilendirmiyor" dedi.

MHP'de başvuran isimler:

İzmit

Vedat Kuru,

Serdar Semih Türeyen,

Kandıra

Özkan Ayyıldız,

Alperen Şakacı

Körfez

Azmi Cihat Hatioğlu,

Karamürsel

Cüneyt Yücetepe,

Hayrettin Karacaer;

Gökhan Gül,

Kartepe

Ertan Yılmaz,

Ahmet Güngörmez,

Gebze

Sabiha Çalışkan,

Dilaver Ağaoğlu,

Bülent Çevik,

Mehmet Doğan,

Hatice Uludağ,

Başiskele

Gökmen Türengül,

Mithat Şahin,

Sabri Sancaktutan,

Derince

Gürbüz Aslan,

Ali Sayar,

Ercan İnce

Ayhan Aksoy,

Sabit Yıldırım,

Darıca

Hasan Yeniay

Dilovası

Ayhan Akay,

Salih Özcan,

Ali Demirel

Gölcük

İbrahim İnanç Çakıroğlu,

Çayırova

Kübra Gündoğdu

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: MHP'den, 29, kişi, başvuruda, bulundu, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı