Haber Detayı
04 Ocak 2018 - Perşembe 13:23
 
MHP Gebze’den ‘VEFA’ Plaketi
MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir bir açıklama yaparak, “Vefanın bir semt adı olmadığını ve davaya bir ömür adayan partililerimize bu emeklerinin her zaman hatırlanacağını göstereceğiz.” dedi.
 
 
 
Gebze Haberi


MHP Gebze İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Toplantısı önceki akşam gerçekleştirildi. İlçe Başkanı Ferit Taşdemir öncülüğünde toplanan yönetim kurulu 2018’de yapılacak bir dizi etkinlik için kararlar aldı. Gerçekleşen ilçe yönetim kurulu toplantısı ile ilgili olarak bir açıklama yapan MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, “İlçe olağan yönetim kurulu toplantımızı icra ettik. Önümüzdeki süreçte yapacağımız etkinliklerle ilgili olarak ve 2017 yılının kısa bir değerlendirmesini yaptık. 2018 yılı ile ilgili olarak da 9 Ocak’ta 9 Ocak 2018 Salı günü Saat 19:00’da Gebze Kültür Merkezi’nde Genişletilmiş İstişare programımız olacak.

VEFA BİR SEMT ADI DEĞİLDİR

Genişletilmiş İstişare programımıza il başkanımız, bölge başkanları ve mahalle başkanlarını, kadın kolları ve partililer katılacak. Ardından 11 Ocak 2018 Perşembe Günü Saat 19:00’da Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezinde yapılacak olan ‘Davaya Adanmış Bir Ömür’ adlı programımızla ilgili olarak istişarelerde bulunacağız Geçmiş dönemden bu yana uzun yıllar bu davaya emek vermiş olan partililere birer plaket vereceğiz. Vefanın bir semt adı olmadığını ve davaya bir ömür adayan partililerimize bu emeklerinin her zaman hatırlanacağını göstereceğiz. Ardından il başkanımızla birlikte bölge, mahalle ve kadın kolları ile ilgili olarak bir istişare yapacağız.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: MHP, Gebze’den, ‘VEFA’, Plaketi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı