Haber Detayı
29 Mayıs 2017 - Pazartesi 15:35
 
MHP'Lİ ÜNLÜ: "BİZ İDAMIN DESTEKÇİSİYİZ"
Kocaeli Haberi
MHP'Lİ ÜNLÜ:

BBP İl Başkanı Serhat Duyar, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen MHP’nin 12’nci Olağan Kongresinde yeniden il başkanı seçilen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’ye tebrik ziyareti gerçekleştirildi.

İDAM GETİRİLMELİ

MHP İl binasına ziyarette bulunan BBP İl Başkanı Serhat Duyar’a il başkan yardımcıları ve İzmit İlçe Başkanı Yakup Üstün de eşlik etti. Ziyarette konuşan BBP İl Başkanı Serhat Duyar, “Kongre tarihinde yurtdışındaydım, o yüzden katılamadım. Kongreniz hayırlı olsun. Başkanımıza ve yönetici arkadaşları tebrik ediyorum. MHP geçmişte de bizimle uyumlu hareket etmiş bir siyaset partidir. Bizim MHP il başkanı olarak sizden bir isteğimiz var. Biz BBP olarak tekrar idamın geri gelmesini isteyen partiyiz. Çocuklarımıza tecavüz edenlere, askerimize kurşun sıkmış teröristlere ve 15 Temmuz’daki darbecilere idam cezası verilmesini istiyoruz. Milletin iradesinden daha üstün bir irade yoktur. Sandığı koyalım vatandaşımızın önüne millet karar versin. Gün bugündür, gelin idam cezasını tekrar ceza yasasına koyalım” dedi. 

 

cicek-001.jpg

 

BİZ İDAMIN DESTEKÇİSİYİZ

Duyar’ın ardından konuşma yapan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ünlü, “Serhat başkan Kocaeli’de renkli bir simadır. MHP’nin içinde bulunduğu masada birliktelik anlamında ciddi katkılar sunmakta. Bundan sonra da katkılar sunmaya devam edecektir. Bizim partimiz idamın her zaman destekçisi olmuştur. Biz idamın tekrar gelmesi için elimizden geleni her türlü yaparız. Türk milleti bunu istemektedir. Hainlere cezanın ağır olması gerekir. Bu ağır cezada idamdır. Ben ileride bu ceza sisteminin uygulanacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP'Lİ, ÜNLÜ:, "BİZ, İDAMIN, DESTEKÇİSİYİZ",
Yorumlar
Haber Yazılımı