Haber Detayı
29 Ekim 2018 - Pazartesi 09:59
 
MHP’liler Erzurumlularla buluştu
Geçtiğimiz gün bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere kentimize gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu’yla bir araya geldi.
 
 
 
Gebze Haberi


MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, geçtiğimiz gün bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Gebze’ye geldi. MHP’li Aydın öncelikle MHP İl Binası’nı ziyaret ederek, burada yaptığı basın açıklamasının ardından teşkilat mensuplarıyla basına kapalı bir toplantı gerçekleştirdi. Aydın daha sonrasında Gebze’de STK’lara gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonuyla bir araya geldi.

PLAKET DAĞITTI

Gebze’de gerçekleştirilen buluşmaya MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın’ın yanı sıra MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, partililer ve çok sayıda Erzurumlu katılım gösterdi. Erzurumlularla bir araya gelen ve sohbet havasında geçen buluşmanın ardından heyet, Gebze Yavuz Selim Mahallesi plaket dağıtım törenine katıldı.

 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: MHP’liler, Erzurumlularla, buluştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı