Haber Detayı
07 Şubat 2016 - Pazar 12:09
 
MİLLİ GÖRÜŞÜN TEK TEMSİLCİSİ SAADET PARTİSİDİR
Gebze Haberi
MİLLİ GÖRÜŞÜN TEK TEMSİLCİSİ SAADET PARTİSİDİR

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanlığı Ocak Ayı faaliyetlerinin değerlendirildiği İlçe Divan Toplantısı ilçe binasında gerçekleştirildi. Parti yöneticilerinin yoğun katılım gösterdiği toplantıya Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca, İl Müfettişi Nurettin Çelik, Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri ve parti üyeleri katıldı.

Toplantıda ilk olarak açılış konuşmalarını yapmak üzere kürsüye çıkan Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, “Biliyorsunuz ki çok zor bir dönemden geçiyoruz. Ülkemiz dış politikada iktidar tarafından tam bir bataklığa sokulmuş, rotasını kaybetmiş gemi gibi hangi limanda duracağı belli değil… Bir gün Rusya’yla düşman İran’la dost, bir gün İran’la düşman İsrail’le dost, ne yapacağını bilmez bir hale gelmiştir. Ülkemizde de güneydoğudaki şehirlerimiz boşaltılıyor. Her gün şehit haberleriyle değil anaları, anaların bile anasını ağlatır hale gelmiştir. Ekonomik yönden ise asgari ücretliye ve memura zam şovları vatandaşlarımızın faturalarını sosyal medya üzerinden paylaşmasıyla çalışana verilen zamların daha ceplerine girmeden alındığı apaçık ortadadır. Peki, bu kötü gidişin sonu yok mudur? Elbette var bu gidişata dur diyebilecek tek şey Milli görüşün tek temsilcisi olan Saadet Partisidir.’’ Şeklinde konuştu.

Toplantı İlçe Teşkilat Başkanı Eyüp Özmen, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Aras‘ın rapor sunumları ve Saadet Partisi İl müfettişi Nurettin Çelik ‘in selamlara konuşmaları ile devam etti.

İl Müfettişi Nurettin Çelik’in ardından konuşmasını yapan Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca, “Bütün dünyayı sömüren bir Siyonizm gerçeği var ve sömürmeye devam ediyorlar. Siyonizm öncelikle insanların hayatına faizi sokarak insanların borç batağına sürüklüyor ve daha sonra da İslam dini ve kendi inançları dışındaki bütün dinleri içten içe çürüterek yok etmeye çalışıyorlar. İnsanları borç batağına sürükleyen Siyonizm’in tek isteği şu; dilediğinizi yapın, ibadetlerinizi yapın ama sakın ha Sisteme karışmayın! diyerek kendi inançları dışındaki dinleri bozguna uğrattılar ve bu sayede kendi sistemlerini kurdular. Siyonizm kurduğu sistemle uluslararası kuruluşlar, bankalar, sözde barışı sağlayacak örgütler ile bütün dünyanın gidişatını yön vermektedir. Peki, sonuç ne, Amerika ve Avrupa da oluşan toplum yapısı birincisi inançsız bir nesil… İkincisi ve en önemli genç nüfus azalıyor. Böyle olmasının tek sebebi siyonizmin kurduğu kapitalist düzendir” dedi

Konuşmalarına devam eden Atmaca, “Osmanlının yıkılışından sonra yapılan batılılaşma hareketiyle ülkemiz siyonizmin boyunduruğu altına girmiştir. Özellikle son 20 sene içinde gerçekleşen olaylar da bunun en büyük kanıtıdır. 2001 krizinden sonra göreve getirilen Kemal Derviş Merkez Bankası, BDDK ve Sermaye Piyasası Kurumu gibi birçok kurumu özelleştirerek kapitalizmin ülkemizi ele geçirmesini sağlamıştır. Daha sonraları da şu an ki iktidar döneminde ise Avrupa Birliği Bakanlığı kuruldu. Rahmetli Erbakan hocamızın bir sözü vardı; ‘’Bu ülkede iki tane siyasi parti vardır birincisi Saadet Partisi ikincisi ise diğerleridir’’ işte bunu söylemesindeki amaç şuydu ya bu sisteme karşı koyup Adil Düzeni, İslam Birliğini Kuracaksın ya da bu sistemin kölesi olarak sadece bu sisteme hizmet edeceksin…” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİLLİ, GÖRÜŞÜN, TEK, TEMSİLCİSİ, SAADET, PARTİSİDİR,
Yorumlar
Haber Yazılımı