Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 10:28
 
Modern şehir mobilyalarının sayısı artıyor!
Kocaeli Haberi
Modern şehir mobilyalarının sayısı artıyor!

Büyükşehir Belediyesinin kendi bünyesinde ürettiği “Mutlu Şehir Kocaeli” sloganlı modern şehir mobilyalarının sayısı arttırılıyor. Kendi bünyesinde modern şehir mobilyaları üreten Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ürettiği saksılı bankları vatandaşların hizmetine sunuyor. Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından üretilen “Mutlu Şehir Kocaeli” sloganlı modern şehir mobilyalarının sayısını arttırılıyor.

BÜYÜKŞEHİR ATÖLYELERİNDE ÜRETİLDİ

“Mutlu Şehir Kocaeli” sloganıyla Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından üretilen modern şehir mobilyalarının sayısını arttırılıyor. Büyükşehir atölyelerinde üretilen modern şehir mobilyaları ile hem tasarruf sağlanıyor hem de cadde ve sosyal alanlar daha güzel bir çehreye kavuşuyor. Bu kapsamda Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından üretilen 17 bank Kocaeli Devlet Hastanesi, Kocaeli İmam Hatip Lisesi önü ve İzmit kent meydanına yerleştirildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kendi üretimi olan banklara 40 Adet Carex, 8 Adet Smartgat mazı, 4 Adet Top mazı, 3 Adet sprial servi, 3 tane konik ladin, 3 tane ponpon ağaçı, 2 adet pitos porum ve 2 tane ters ardıç dikildi.

İL GENELİNE YAYILACAK

Şehrin birçok noktasını yeşil alanlar ile donatan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların bu alanlardan daha rahat bir şekilde istifade edebilmesi için modern şehir mobilyaları ile donatıyor. “Mutlu Şehir Kocaeli” sloganlı bank ve diğer modern şehir mobilyaları, şehrin belirlenen noktalarına konuluyor. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde üretilen modern şehir mobilyaları il genelinde vatandaşların hizmetine sunulmaya devam edilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Modern, şehir, mobilyalarının, sayısı, artıyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı