Müftü’den Balay’a ziyaret
Haber
27 Ekim 2020 - Salı 13:19
 
Müftü’den Balay’a ziyaret
Dilovası Haberi
Müftü’den Balay’a ziyaret

Dilovası İlçe Müftüsü Recep Apaydın Mevlid-i Nebi haftası sebebiyle Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay’ı ziyaret etti.

Mevlid-i Nebi haftası nedeniyle Dilovası İlçe Müftüsü Recep Apaydın, İlçe vaizleri ve camii imamları ile birlikte Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay’a ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Müdür Balay,  “Ümmeti olmakla şereflendiğimiz Büyük Önderimiz Hz. Muhammed ( sav ) in mübarek mevlidi Nebi haftası münasebetiyle ilçe müftümüz sn. Recep Apaydın, ilçe vaizlerimiz ve camii imamlarımız ilçe milli eğitim müdürlüğümüzü ziyarette bulundular” ifadelerini kullandı.

“İSLAM ÜLKELERİNİN TAVRI CANIMIZI ACITIYOR”

İslam ülkelerinin birlik beraberlikten uzak tavırlarından duyduğu rahatsızlığa da değinen Müdür Balay, “Ebu Cehillerin torunlarının hala her fırsatta Peygamberimiz ve ashabına saldırdığı bu günlerde de görülmüştür ki, küfür tek millettir. Ve Nur ile küfrün ve taraftarlarının mücadelesi kıyamete kadar sürecektir. Küfrün tarafı belli onlar tabi ki nurun aydınlığına karşı olacaklar ancak Suudi Arabistan ve BAE gibi adı İslam ülkelerinin tavrı canımızı acıtıyor. Ne mutlu peygamber sevdalılarına ve veyl olsun peygamber düşmanlarına” açıklamalarında bulundu. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Müftü’den, Balay’a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı