Muhtar Topal, mahallesindeki yatırımların peşinde
Haber
17 Kasım 2020 - Salı 16:03
 
Muhtar Topal, mahallesindeki yatırımların peşinde
Darıca Haberi
Muhtar Topal, mahallesindeki yatırımların peşinde

Darıca Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Sıddık Topal, Darıca Kaymakamı Yüksel Kara’yı ziyaret ederek mahallede yapımına başlanacak olan Kazım Karabekir İlkokulu hakkında bilgi aldı.

Darıca Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Sıddık Topal, Darıca Kaymakamı Yüksel Kara’yı ziyaret eti. Muhtar Topal’a Kazım Karabekir İlkokulu ve Süreyya Yalçın İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanları eşlik etti. Topal ve beraberindeki ekip Kaymakam Kara okullar hakkında bilgi verdi. Muhtar Topal mahallede yıkılıp yeniden yapılacak olan Kazım Karabekir İlkokulu’nun inşaat çalışmaları hakkında Darıca Kaymakamı Yüksel Kara’dan bilgi aldı. Kaymakam Kara okul inşaatının en kısa zamanda başlayacağını dile getirerek Muhtar Topal’a ziyaretleri için teşekkür etti.

KISA ZAMAN İÇERİSİNDE OKUL İNŞAATINA BAŞLANACAK

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Sıddık Topal, “Kaymakamımızdan Süreyya Yalçın ve Kazım Karabekir İlkokulu hakkında bilgi alarak fikir alışverişinde bulunduk. Kazım Karabekir İlkokulumuzun inşaatına kısa zaman içerisinde başlanacağının müjdesini aldık. Sayın kaymakamımızın ilgi ve alakası için büyük ailem adına teşekkür eder, saygılarımı sunarım” dedi. Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muhtar, Topal,, mahallesindeki, yatırımların, peşinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı