Haber Detayı
25 Ocak 2017 - Çarşamba 12:41
 
Müsiad’an Toltar’a ziyaret
MÜSİAD Şube Başkanı Nihat Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’a Bir ziyaret gerçekleştirdi.
Dilovası Haberi
Müsiad’an Toltar’a ziyaret

Yeni yönetimini Başkan Toltar ile tanıştıran Yıldırım, Başkan Toltar'a, çalışmaları hakkında bilgiler vererek karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu.

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Bizim için STK'lar çok önemlidir. Özellikle ülke olarak önemli bir süreçten geçiyoruz. Sivil Toplum Kuruluşları olarak gündemde yer alan önemli sorunlara katkı sunmaları, hem ekonomik olarak tartışılan konulara ve toplumsal sorunlara çözüm önerileri sunmalarını önemsiyoruz. Öncelikle ülkemize ve yerelde de belediyelerimize katkı sağlayacağını umut ediyorum. Bu tür tanışma ve ilerleyen sürecte işbirliği her daim önemlidir. Ayrıca bu tür diyalogların belediyemize de faydalı olacağını düşünüyorum."dedi.

 

MÜSİAD Şube Başkanı Nihat Yıldırım sivil toplum kuruluşları olarak fikir ve önerilerini şehrimizin geleceği, vizyonu için belediyelerle paylaşmanın borç olduğunu  belirterek Toltar'a sıcak karşılama ve hoş sohbet için teşekkürlerini bildirerek çalışmalarında başarı temennilerinde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Müsiad’an, Toltar’a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı