Haber Detayı
03 Kasım 2018 - Cumartesi 09:17
 
MÜSİAD GEBZE'DEN TÜRK KIZILAY’INA TAM DESTEK
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gebze Başkanı Nihat YILDIRIM ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Kızılay Çayırova Şubesine ziyaret gerçekleştirerek Kızılay gönül üyesi oldu.
Çayırova Haberi
MÜSİAD GEBZE'DEN TÜRK KIZILAY’INA TAM DESTEK

Türk Kızılay’ının bütün Türk halkını kapsayan bir sivil toplum kuruluşu ve tüm dünyanın örnek aldığı bir yardım kurumu olduğunu söyleyen MÜSİAD Gebze Başkanı Nihat YILDIRIM, “Türk Kızılay’ı sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada mazlumlara yardım elini uzatan en önemli değerlerimizden biri. Bunun yanı sıra, şeffaf ve denetlenebilir yönetim tarzıyla da diğer kurumlarımıza örnek teşkil eden bir yapıda” dedi.Hayırseverleri Türk Kızılay’ına desteğe çağıran Başkan YILDIRIM, “Türk Kızılay’ına yapılan tüm yardımlar insanımıza, halkımıza fayda sağlayacak ve onların hayrına olacaktır. Biz de MÜSİAD Gebze olarak elimizden gelen desteği vereceğiz” diye konuştu.

 

“Kızılay’ı gençlerimize daha iyi anlatmalıyız”

Türk Kızılay’ının 2017 yılında 7 milyon insana yardım elini uzattığını söyleyen Türk Kızılay Çayırova Şube Başkanı Halil Keskinoğlu, 2018 hedeflerinin ise 30 milyon insana ulaşmak olduğunu belirtti. Halil Keskinoğlu, “Bu önemli değerimizi halkımız arasında yaygınlaştırmalı ve özellikle gençlerimize daha iyi anlatmalıyız. 150 yıllık tarihe sahip bir kurum olarak, gelecek dönemde de toplumu kucaklayıcı çalışmalar yapıp, daha fazla insana yardım ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MÜSİAD, GEBZE'DEN, TÜRK, KIZILAY’INA, TAM, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı