Haber Detayı
10 Kasım 2016 - Perşembe 09:04
 
Muzaffer Bıyık’tan 10 Kasım mesajı
Darıca Haberi
Muzaffer Bıyık’tan 10 Kasım mesajı

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışını 78. Yıl dönümü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Muzaffer Bıyık, Mesajında şöyle dedi: “Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 78. yılında Türk Milleti adına sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz.

Bütün hayatını bir milletin var olma mücadelesi üzerine şekillendiren ve kahraman ulusumuzla birlikte yepyeni bir devlet kuran Mustafa Kemal Atatürk, bu yolda dost düşman tüm milletlerin takdirini kazanmış büyük bir asker ve devlet adamıdır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, önderlik ederek zafere ulaştırdığı milli mücadele ile Türk tarihinin altın harflerle yazılı sayfalarını oluşturmuştur. Bu sayfalar, bugün Türk Milletinin güç ve ilham kaynağıdır. Türk Milleti, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü daha çok anlayarak ve O’nun açtığı yoldan yürüyerek Cumhuriyet'i sonsuza kadar yaşatacaktır. Bize Türkiye Cumhuriyeti’ni emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Rahmet, Minnetle ve Şükranla anıyoruz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muzaffer, Bıyık’tan, 10, Kasım, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı