Neden dezenfektan kutularına zarar veriyorsunuz(!)
Haber
20 Kasım 2020 - Cuma 16:58
 
Neden dezenfektan kutularına zarar veriyorsunuz(!)
ALLAH AŞKINA, DELİ MİSİNİZ?
Gebze Haberi
Neden dezenfektan kutularına zarar veriyorsunuz(!)

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından salgın dönemi nedeniyle kentin birçok noktasına yerleştirilen dezenfektanlar kendini bilmezlerin hedefi haline geldi. Düzenli olan dezenfektan kutularına zarar veren bu kendini bilmezler Gebzeli vatandaşların tepkisini çekiyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından salgının ilk gününden bu yana Gebze’de birçok noktada dezenfektan kutuları yer alıyor. Böylelikle vatandaşların gün boyunca dezenfektan ihtiyacını karşılamaları ve salgınla mücadele hedeflenirken bu dezenfektanlar son günlerde sorumsuzların hedefi haline geldi. Sorumsuzlar kentin pek çok yerinde bulunan dezenfektan kutularına zarar vererek toplumun salgınla mücadelesine zarar vermeye devam ediyorlar.

KAMU MALINA ZARAR VERİYORLAR

Salgınla mücadele adına Büyükşehir’in koyduğu dezenfektanlara zarar veren, onları kıran ve söken bu sorumsuzlara Gebzeli vatandaşlardan tepki var. Vatandaşlar dezenfektanlarla gün boyunca sokaktayken ellerini temizlediklerini, bu hizmet için de Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiklerini ifade ederken “Son günlerde bu dezenfektanlara zarar verenler var. Bunlardan şikâyetçiyiz. Kamu malına zarar verdikleri gibi, bizlerin de hakkına giriyorlar, bıktık” yorumunu yaptılar. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Neden, dezenfektan, kutularına, zarar, veriyorsunuz(!),
Yorumlar
Haber Yazılımı