O kütüphane de bugün hizmete başladı!
Haber
01 Haziran 2020 - Pazartesi 10:08
 
O kütüphane de bugün hizmete başladı!
Gebze Haberi
O kütüphane de bugün hizmete başladı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan ve Covid-19 kapsamında uzun zamandır kapalı olan Gebze Çoban Mustafa Paşa Kütüphanesi bugün yeniden hizmete açılıyor. 
Pandemi kapsamında kapatılan Gebze Çoban Mustafa Paşa Kütüphanesi, bugün yeniden hizmete başlıyor. Covid19 salgını öncesinde bünyesindeki 18 bin basılı 21 bin de e-kitapla ödev ve araştırma için ya da kitap okumak için kütüphaneye gelenlere kaynak sağlayan kütüphaneye Gebzelilerin yeniden ilgi göstermesi beklenirken, Gebze Çoban Mustafa Paşa Kütüphanesi yetkilileri sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak, “çok özledik ve geri dönüyoruz, vuslat çok yakın. Özlenen kütüphanemizin kapıları sizler için saat 09.00’da tekrardan açılıyor” dedi.


MASKENİ TAK MESAFENİ KORU
“Maskeni Tak Mesafeni Koru” sloganı ile Gebzelileri uyaran Gebze Çoban Mustafa Paşa Kütüphanesi yetkilileri, “Bugün hizmete yeniden başlıyoruz. Eskisi kadar yakın olamayız bu yüzden lütfen kendi sağlığınız ve çevrenizdekilerin sağlığı için lütfen maskenizi takarak ve 1,5 metre sosyal mesafe kurallarına uyarak kütüphanemizde bulunalım. ” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: O, kütüphane, de, bugün, hizmete, başladı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı