Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 10:09
 
“ÖĞRENCİ EĞİTİM EVİ”
Ardı arkasına proje açıklamaya devam eden Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya’dan VARAN XIX
 
 
 
Gebze Haberi


Gebze’de eğitim öğretim hayatını devam ettirmeye çalışan maddi imkanları kısıtlı öğrencilerimize yönelik güven içinde aile sıcaklığını yaşayabilecekleri bir tesis armağan edeceklerinin müjdesini veren Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya, “Öğrenci Eğitim Evi” projesinin kompleksiyle birlikte Türkiye’de örnek gösterileceğini iddia etti.

“Öğrenci Eğitim Evi” projesiyle geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin aile ortamına huzuruna sahip fiziki mekanlarda kalmalarını sağlayacak bir proje hazırladıklarının altını çizen Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya, amaçlarının eğitim hayatlarını sürdürmek zorunda olan dar gelirli gençler için bir umut kapısı olacağını söyledi.

“ÖNCELİĞİMİZ GENÇLERİMİZ”

Gebze’de yaşayan maddi imkânları kısıtlı öğrencilerimize güven içinde, aile sıcaklığını yaşayabilecekleri bir tesisi armağan edeceklerini söyleyen Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Çetinkaya, “Gebze’nin misafirperverliğini htirecek, aynı zamanda bölgemize hareket getireceğiz. Öğrenci Konukevi ile ailelerin gözünü arkada bırakmayacağız. Tesiste etüt salonları, sosyal aktivite ve spor alanları bulunacak, öğrencilerimiz dersleri için gerekli teknik alt yapıya sahip ikişer kişilik odalarda kalacak. Öğrencilerimizin hem geleceklerini planlamış olacağız hem de adaptasyon sürecinin çok daha rahat atlatmalarını sağlayacağız.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: “ÖĞRENCİ, EĞİTİM, EVİ”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı