Haber Detayı
13 Nisan 2018 - Cuma 12:52
 
Öğrenci yurdunda şok olaylar zinciri!
Çayırova’da bir öğrenci yurdunda şaşkınlık yaratacak gelişmeler meydana geldi. Sürekli yurttan kaçtığı öğrenilen 13 yaşındaki bir öğrenci 8 ve 10 yaşındaki iki çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddia edilirken aynı yurtta bir öğretmenin 4 çocuğa şiddet uyguladığı aynı iddialar içinde yer aldı.
Çayırova Haberi
Öğrenci yurdunda şok olaylar zinciri!

Çayırova’da bir yurtta meydana gelen şiddet olayında, 4 çocuk öğretmenlerinden şiddet gördüğü gerekçesi ile Çayırova Asayiş Büro Amirliği’ni arayarak yardım istedikleri öğrenildi. Olayın yaşandığı iddia edilen yurda gelen polis ekipleri şiddet uyguladığı belirtilen öğretmen ve mağdur olan öğrencileri asayiş büroya getirerek ifadelerini aldığı belirtildi. Polis merkezine gelen öğrenci ailelerinin öğretmenden şikayetçi olmadıkları öğrenildi.

AYNI YRDUN ÖĞRENCİSİNDEN CİNSEL İSTİSMAR İDDİASI

Aynı yurtta eğitim gören 13 yaşındaki bir öğrencinin yurdun bulunduğu mahalledeki çocuklara cinsel istismarda bulunduğu iddiaları da ilçe halkını şoke etti. Sürekli yurttan kaçtığı belirtilen 13 yaşındaki öğrencinin mahalle de ki 8 ve 10 yaşlarındaki iki çocuğa cinsel istismarda bulunduğu gerekçesi ile yine Çayırova Asayiş Büro Amirliği’ne küçük cıcukların aileleri tarafından müracatta bulunuldu belirtildi. Çocukların kıyafetlerinden alınan sperm örneklerinin 13 yaşındaki yurdun öğrencisine ait olduğu da gelen iddialar arasında.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öğrenci, yurdunda, şok, olaylar, zinciri!,
Yorumlar
Haber Yazılımı