Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 16:47
 
Oğuz’dan davet var
Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, ‘ErasmusDays’ Avrupa festivali için davette bulundu. Oğuz, “Üçüncüsü 10-11-12 Ekim 2019 tarihlerinde Avrupa çapında eş zamanlı etkinliklerle gerçekleştirilecek olan ‘ErasmusDays’ festivaline tüm Darıcalı öğrenciler, öğretmenleri ve vatandaşları davet ediyorum” dedi.
Darıca Haberi
Oğuz’dan davet var

Oğuz yaptığı açıklamada, “İlki 2017 yılında düzenlenen ve ülkemizde de 2018 yılı içerisinde 200’ü aşkın farklı etkinlikle kutlanan ‘ErasmusDays’ Avrupa festivalinin üçüncüsü 10-11-12 Ekim 2019 tarihlerinde Avrupa çapında eş zamanlı etkinliklerle gerçekleştirilecektir. ErasmusDays etkinlikleri ile Erasmus+ Programınının, Erasmus+ projelerinin ve yararlanıcı hikayelerinin daha görünür hale gelmesi, her kesimden Erasmus+ yararlanıcısının projelerinin sonuçlarını ve hikayelerini yerelde paylaşması beklenmektedir.

DAVET ETTİ

Bu doğrultuda, ErasmusDays etkinlikleri ile Erasmus+ Programının potansiyel yararlanıcısı tüm hedef gruplarla (kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, öğrenciler, gençler, tüm vatandaşlar) birlikte deneyim paylaşımının yapıldığı faaliyetlerin planlanması hedeflenmektedir. Proje sahibi her kurum kendi etkinliğini planlayabilecektir. Daha önce uygulanmış veya mevcut projenizin yaygınlaştırılmasına yönelik faaliyetler düzenlenebilecektir” diyerek tüm Darıcalıları festivale davet etti.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oğuz’dan, davet, var,
Yorumlar
Haber Yazılımı