Haber Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 12:06
 
Oğuz seçilmiş başkan!
Yeniden Refah Partisi Dilovası İlçe Teşkilatı’nın Dilovası Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleşen birinci olağan kongresinde başkanlığa ilçe teşkilatının kurucu başkanı Ercan Oğuz yeniden seçildi.
Dilovası Haberi
Oğuz seçilmiş başkan!

Yeniden Refah Partisi Dilovası İlçe Teşkilatı’nın Dilovası Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleşen birinci olağan kongresinde başkanlığa ilçe teşkilatının kurucu başkanı Ercan Oğuz yeniden seçildi. Kongreye katılan  Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bahattin Sungur konuşmasında Hükümet’in ülkeyi bir çıkmaza sürüklediğini kaydedip, “Bizler de daha önce onları destekledik ama görüyoruz ki milletimiz ekonomik ve sosyal yaşamda kurtuluş bekliyor ve bu kurtuluş Erbakan Hocamızın yoluyla olacak” dedi.

YENİ YÖNETİM SEÇİLDİ

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras’ın da katıldığı kongrede konuşmaların ardından Ercan Oğuz başkanlığındaki tek listeyle seçime gidilen kongrede yönetime seçilen isimler şu şekilde oluştu: Ercan Oğuz (Başkan) Rıfat Özen, Doğukan Dalkılıç, Mustafa Kocabay, Selami Güler, Halil Taşdemir, Ömer Öztürk, Cevdet Karataş, Bilal Kocabay, Murat Akbulut, İsmail Altan, Ali Örnek, Orhan Yol, Recep Akyol, Abdulsamet Ekici, Ahmet Remzi Aydın

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oğuz, seçilmiş, başkan!,
Yorumlar
Haber Yazılımı