Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 10:53
 
Olcay Ulus, Darıca'dan aday adayı oldu
Darıca Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Olcay Ulus, yerel seçimler için AK Parti’den Darıca Belediye Başkan Aday Adayı oldu.
Darıca Haberi
Olcay Ulus, Darıca'dan aday adayı oldu

Darıca Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Olcay Ulus, yerel seçimler için AK Parti’den Darıca Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Adaylık dosyasını AK Parti Darıca İlçe Başkanvekili Ufuk Acay’a teslim eden Ulus, şu açıklamayı yaptı: “Yaklaşık 32 yıldır Darıca’da ikamet eden ve bu bölgede İnşaat Mühendisi olarak mesleki faaliyet gösteren, siyasi hayatına ilk adımı 2003 yılında Adalet ve Kalkınma Partisinde teşkilat yöneticiliği göreviyle başlayan sonrasında meclis üyeliği ve belediye başkan yardımcılığı görevlerinde bulunan bir kardeşiniz olarak sizlerden aldığım güç, destek ve teveccühle birlikte siyasi büyüklerimle de yapmış olduğum istişareler sonucunda 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Darıca Belediye Başkanı Aday Adayı oldum.

SÜRECİ EN İYİ ŞEKİLDE YÜRÜTECEĞİZ

İnanıyorum ki bu yerel yönetim seçimlerinde de birbirinden kıymetli birbirinden değerli aday adayı dava arkadaşlarımızla birlikte Darıca’mıza hizmet etmek adına, milli davamıza ortak olmak ve liderimiz önderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ‘a destek olmak adına yerel yönetim yöneticiliği görevlerine talip olan bu güzel insanlarla kol kola omuz omuza bu kutlu yürüyüşte hayırlısıyla güzel bir süreç yaşayacağız. Bölgemize hizmet etme yolunda aday adayı olan tüm dava arkadaşlarımı dostlarımı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Rabbim öncelikle hepimiz için hayırlı olanı nasip eylesin. Bizlerin yar ve yardımcısı olsun diyorum.

“HALKA HİZMET HAKK’A HİZMETTİR.”

 “Halka hizmet Hakk’a hizmettir.” şiarıyla yola çıktığımız bu kutlu yolda; herkese eşit olmak, adaletli olmak, çok çalışmak, kaynakları yerinde ve verimli kullanmak, emanete sahip çıkmak en önemli hizmet felsefemiz ve hedefimiz olacaktır. Tüm enerjimi, siyasi ve mesleki tecrübemi de bu yönde kullanarak Darıca’mızı hak ettiği ve layık olduğu hizmet seviyesine çıkarmak adına tüm gayretimle çalışacağıma inancım tamdır. Bu kutlu ve meşakkatli yürüyüşte bizlerin yanında bulunan, bizlere inanan, sevgi ve desteklerini hiçbir zaman bizlerden esirgemeyen dava arkadaşlarıma kıymetli dostlarıma saygıdeğer büyüklerime şükranlarımı sunuyorum. Lütfen bundan önce olduğu gibi bundan sonrada dualarınızı ve desteklerinizi bizlerden esirgemeyiniz. Rabbim bu kutlu davadan alnımızın akıyla çıkmayı bizlere nasip etsin inşallah.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Olcay, Ulus,, Darıca'dan, aday, adayı, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı