Haber Detayı
18 Kasım 2018 - Pazar 16:58
 
ÖLÜ'N BİZİ AYIRANA DEK GOSB’DA
Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu’nun bir araya geldiği ‘Ölü’n Bizi Ayırana Dek’ isimli oyun, 5 Aralık saat 18.30’da, GOSB’da sahnelenecek.
Gebze Haberi
ÖLÜ'N BİZİ AYIRANA DEK GOSB’DA

Gergedan yapımın yeni projesi ‘Ölü’n Bizi Ayırana Dek’in yönetmenliğini Hakan Yılmaz yapıyor. İki perdelik kara komedi oyunun konsepti PuCCa’ya, senaryosu ‘Bir Kadın Bir Erkek’ dizisi senaristleri Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait. Cansu ve Serdar, evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenlenen bir kutlama partisine katılırlar. Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar’ı sabah bekleyen sürpriz, salonda kanepede uzanmakta olan cesettir.

KATİL KİM?

Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır.  Bilet Ücreti: 50-TL. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için:  Meral Ünver - Başak Özcan 0262 648 48 40 - 0262 648 48 43  meral@gosb.com.tr – basak@gosb.com.tr

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖLÜ'N, BİZİ, AYIRANA, DEK, GOSB’DA,
Yorumlar
-->
Haber Yazılımı