Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 10:17
 
Önce Tekne Turu Sonra ‘Macera’da İftar
Mezun Gençler Başkan Köşker’e Konuk Oldu;
 
 
 
Gebze Haberi


Gebze Belediyesi tarafından, bu yıl mezun olan lise son sınıf öğrencileri için iftar programı düzenlendi. Macera Aksiyon Parkında düzenlenen iftar programına bu yıl liseden mezun olan ve üniversite sınavına girecek olan gençler ağırlandı. Öğrenciler iftar öncesi protokolle birlikte tekne turuna da katıldı..

Gebze Belediyesi tarafından bu yıl mezun olan lise son sınıf öğrencileri için iftar programı düzenlendi. Macera Aksiyon Parkında düzenlenen iftar programına bu yıl liseden mezun olan ve üniversite sınavına girecek gençler ağırlandı. Liselileri bir araya getiren iftar programına AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti Kocaeli Milletvekili adayları Elifnur Yılmaz, Hayrettin Deniz, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Belediye Başkan Yardımcıları Engin Güzel, Nilay Ayran, AK Parti Gebze Kadın Kolları Başkanı Şenay Cebelli Önder, Ak Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz, öğretmenler ve lise son sınıfı öğrenciler katıldı.

TEKNE TURU

İftar programı öncesi öğrenciler protokol üyeleri ile birlikte tekne turu gerçekleştirdi. Eskihisar’dan hareket eden tekne ile gençler Osman Gazi Köprüsü turu gerçekleştirdi. Eskihisar’ın eşsiz güzelliği eşliğinde tekne turu yapan gençler bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

GENÇLERİN DAĞ KIZAĞI KEYFİ

Tekne turunun ardından gençler Eskihisar’da bulunan Macera ve aksiyon Parkı’na geçti. Burada dağ kızağını test etme şansı bulan gençler Macera ve Aksiyon Parkı’nı oldukça beğendi. Parkı gezen gençler daha sonra iftar programının gerçekleşeceği alana geçti.

SİZLERE GÜVENİYORUZ.

İftar öncesi konuşan ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Evet bugün artık sizin gününüz. Liseden mezun oluyorsunuz ve inşallah hepiniz güzel üniversitelere gideceksiniz. Kendi kaderimizi güzelleştirmek için elimizden geleni yapacağız. Bu ülkenin en iyi yerlere gelmesi için elimizden geleni yapacağız. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bu ülke birçok mesafe kat etti belli bir noktaya geldi. Bizden sonra siz değerli gençler ülkeyi bulunduğu noktadan çok daha ileriye taşıyacaksınız. Sizlere güveniyoruz” ifadelerini kullandı.

GENÇLERİMİZİN ELİNDEN TUTMALIYIZ

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz yaptığı konuşmasında, “Siz değerli gençlerimiz için en büyük duamız üniversite sınavına gireceksiniz, inşallah hepiniz gönlünüzdeki yerleri kazanırsınız. Hepimizin ortak amacı sizlere daha güçlü bir Türkiye hazırlamak. Bunun için de yıllardır başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Türkiye hamle üstüne hamle yapıyor. Bir geçimiz dahi dışarıda bırakma şansımız yok. Tüm gençlerimizin elinden tutmalıyız. Bu vesile ile bizleri siz gençlerle buluşturan Gebze Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZ GENÇLERE ÇOK ÖNEM VERİYOR

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz Ak Partinin en genç milletvekili adayı olan Elifnur Yılmaz’a söz vererek Yılmaz için “Gençler adına iftiharımız” dedi. Genç Milletvekili adayı Yılmaz arkadaşlarını selamladığı konuşmasında, “Cumhurbaşkanımız biz gençlere çok büyük değer veriyor. Onun sayesinde bugün buradayım. Gençlere önem verilen bir ülkede yaşamak gerçekten çok güzel bir duygu. Umarım hepiniz gireceğiniz üniversite sınavında istediğiniz yerleri kazanırsınız” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Önce, Tekne, Turu, Sonra, ‘Macera’da, İftar,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı