Haber Detayı
20 Nisan 2017 - Perşembe 12:45
 
Onlar erdi muradına
Spor Haberi
Onlar erdi muradına

Onlar erdi muradına 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın bünyesinde bulunan Hüma Hatun Bilgievi’nde sorumlu yönetici olan Zafer Güven, gönlünü kaptırdığı Bilişim Mühendisi Zeynep Hanım ile dünya evine girdi.

 

DÜĞÜN DOLDU TAŞTI

Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlenen Zafer-Zeynep çiftinin düğününe bir dönem Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un da başkanlığını yapan Antikkapı Genel Müdürü İslam Yücel, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi idarecileri Mehmet Yasin Özlü, Ali Bilgi, Hüseyin Coştur, bir süre önce Gönen Müftülüğüne atanan Gebze eski Müftüsü Şaban Apaydın, Darıca Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürü Bekir Güven, Eski Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mücahit Sak, Gebze Tenis Kulübü Başkanı Ali Tokaç, ÇAGET(Çayırova-Gebze-Tuzla Master koşucuları) üyeleri, Güven ve Cançetin ailelerinin yakınları katıldı.

 

 

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU

Heyecanları gözlerinden okunan Zafer-Zeynep çifti mutluluklarını arkadaşları ve aileleri ile eğlenerek perçinlerken, renkli görüntülerin yaşandığı düğünde genç çifte takı takmak için davetliler uzun kuyruk oluşturdu. Bizler de genç çifti tebrik ediyor, kendilerine bir ömür boyu sağlık, huzur ve mutluluk diliyoruz. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Onlar, erdi, muradına, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı