Haber Detayı
21 Şubat 2020 - Cuma 16:09
 
“ÖRNEK BAŞKAN”
Dilovası Haberi
“ÖRNEK     BAŞKAN”

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir on bir aydır görevinin başında. Göreve geldiği günden bu yana hizmet adına kolları sıvayan Başkan Şayir ayrıca yediden yetmişe vatandaşla temas kuran, vatandaşı kırmayan ve onlarla her zaman beraber olan bir profil çizdi.

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, on bir aydır belediye başkanlığı koltuğunda. Göreve başladığı günden bu yana mevcut projeleri tamamlamak adına çaba harcayan Başkan Şayir ayrıca, yeni ve özgün fikirlerle de karşımıza çıkmış durumda. Spordan, sanata, gençlerden eğitime pek çok projeyi destekleyen Başkan Şayir, kısa sürede taraflı tarafsız herkese kendisini sevdirmiş durumda. Başkan Şayir, Dilovalı vatandaşlardan tam not alırken karakteriyle de övgü alıyor. 

BUNDAN SONRA DA DEVAM

Belediye Başkanı Hamza Şayir ayrıca yediden yetmişe vatandaşla temas kuran, vatandaşı kırmayan ve onlarla her zaman beraber olan bir profil çiziyor. Düzgün karakteri ve kişiliğiyle tüm vatandaşları kucaklayan ve onların dertleriyle yakından ilgilenen Başkan Şayir, kısa zamanda sevildi. Vatandaşa temas eden ve dokunan projelerle adından söz ettiren Başkan Şayir, bundan sonra da tempoyu yükseltmeye ve başarılı işler yapmaya oldukça kararlı görünüyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “ÖRNEK, , , , , BAŞKAN”,
Yorumlar
Haber Yazılımı