Haber Detayı
02 Şubat 2016 - Salı 12:23
 
Örs’ten Turkuaz’a forma desteği
Spora ve sporcuya verdiği destekle bilinen, son dönemde bölgemize yaptığı önemli yatırımlarla otoritelerden taktir toplayan Darıca G.B Başkanı Abdullah Örs, spora katkı sunmaya devam ediyor.
Spor Haberi
Örs’ten Turkuaz’a forma desteği

Darıca’da yeni faaliyete giren Turkuaz Yaşam Spor Kulübü’ne forma sponsoru olan Başkan Örs, spora verdiği önemi bir kez daha gözler önüne sererek kamuoyundan taktir topladı. Turkuaz Yaşam Spor Kulübü Başkanı Ahmet Tayfun ve Kulüp Koordinatörü Gökhan Yaman, Darıca G.B Kulüp Başkanı Abdullah Örs’e teşekkür ederek, ‘’Sayın Abdullah Örs, kulübümüze forma sponsoru olarak hem kulübümüze, hem de sporcularımıza katkı sundu. Spora gönülden destek olan Abdullah Başkan’a kulübümüz ve sporcularımız adına teşekkür ediyoruz’’ dediler.

UZMAN ANTRENÖRLERİYLE FARK YARATACAK

Darıca’da yaklaşık 1 buçuk ay önce faaliyete giren Turkuaz Yaşam Spor Kulübü, sporun amatör branşlarında fark yaratmak için yoğun ve nitelikli bir çalışma sürdürüyor. Hentbol, voleybol erkekler, basketbol, yüzme ve judo branşlarıyla sporculara hizmet veren Turkuaz Yaşam Spor Kulübü, uzman antrenörleriyle Darıca’ya ve ülke sporuna katkı sunmak adına özverili bir mesai harcıyor.

DARICA’DA KAYIT OFİSİ AÇILDI

Darıca Zincirlikuyu Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:45/3 adresinde kayıt ofisi açan Turkuaz Yaşam Spor Kulübü, sporda fark yaratmak isteyenleri kayıt ofisine davet ediyor.

Kaynak: () - Çağlar AKAR Editör:
Etiketler: Örs’ten, Turkuaz’a, forma, desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı