Haber Detayı
14 Kasım 2018 - Çarşamba 14:24
 
Oyuncu Anne Gebzeli annelerle buluştu
Gebze Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında “Oyuncu Anne” olarak bilinen Şermin Yaşar “Hayal Gücümüze 3 Tekme” konulu konferansı ile Gebzelilerle bir araya geldi.
Gebze Haberi
Oyuncu Anne Gebzeli annelerle buluştu

Gebze Belediyesi kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Oyuncu-Anne  Şermin Yaşar “Hayal Gücümüze 3 Tekme” konulu konferansı ile Gebzelilerle bir araya geldi. 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanında bulunan Kültür Merkezinde gerçekleşen konferansa Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran ve yüzlerce Gebzeli katıldı.

SINIRLAMAYIN

Şermin Yaşar programına başlamadan önce konuklara kendini tanıttı kısaca özgeçmişinden bahsetti. Çocuklarla oynadıkları oyunlardan bahseden Yaşar, “Çocukların hayal güçleri çok geniştir. Onların hayal güçleri ilerde başarılarının anahtarı olacak. Eskiden hayalperest insanlar pek makul karşılanmazdı. Hatta böyle insanlar için değişik denirdi. Şimdi ise gerçekten böyle insanlar daha çok kabul görüyor ve işlerinde daha başarılı oluyorlar. Çocukların hayal güçlerini genişletmelerinde yardımcı olalım, sınırlamayalım. Hayal güçleri geniş olan insanlar daha üretken inşalardır. Onları bazı dar kalıplara sokmayalım” dedi.

KÖŞKER’İN SELAMLARINI İLETTİ

Programın sonunda Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran Şermin Yaşar’a hediye takdiminde bulundu. Başkan Yardımcısı Ayran, salonun doldura konuklara Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in selamlarını iletti. Şermin Yaşar ayrıca konferansın sonunda sevenleri için kitaplarını da imzaladı, ayrı ayrı fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oyuncu, Anne, Gebzeli, annelerle, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı